Swiatgwiazd.pl
Przemysław Kossakowski

east news / tricolors

Przemek Kossakowski zabrał głos ws. rozstania

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W ostatnich dniach media obiegła wstrząsająca informacja. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski postanowili wziąć rozwód. Wczoraj sytuację skomentowała podróżniczka, dziś ciszę przerwał jej mąż.

  • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski podjęli decyzję o zakończeniu ich krótkiego małżeństwa

  • Wczoraj sytuację na Instagramie skomentowała prowadząca "Kobiety na końcu światu"

  • Teraz aferę komentuje Kossakowski na swoim profilu na Instagramie

Ostatnie dni nie były łatwe dla Martyny Wojciechowskiej - głośno było w mediach o jej rzekomym rozstaniu z mężem. Wczoraj dziennikarka potwierdziła te plotki w emocjonalnym wpisie. Dzisiaj do sprawy odniósł się Przemysław Kossakowski.

Koniec małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

W ostatnich dniach w mediach i Internecie wrzało od spekulacji i plotek dotyczących rzekomego rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wszystko za sprawą faktu, że Kossakowski pojawił się publicznie bez obrączki. Podróżniczka zaś miała usunąć wszystkie wspólne zdjęcia z byłym mężem.

Wczoraj jednak dziennikarka przerwała milczenie i oficjalnie skomentowała rozstanie z mężem. Potwierdziła, że ich małżeństwo nie wytrzymało próby czasu (więcej tutaj). Podzieliła się informacją, że jej związek rozpadł się po trzech latach i trzech miesiącach małżeństwa. Choć nie podała konkretnych przyczyn jakie stały za tą decyzją, to podzieliła się, że od kilku miesięcy nieustannie towarzyszy jej smutek.

- Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju. Jeśli chcielibyście nas jakoś wesprzeć, to zachowajcie życzliwą ciszę - skomentowała na swoim publicznym Instagramie.

Anna Cieślak Edward Miszczak

Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ślub. Chcą zachować dyskrecję

CZYTAJ DALEJ

Przemysław Kossakowski komentuje rozwód

Dziś do wczorajszego oświadczenia Wojciechowskiej, odniósł się jej już były mąż. Opublikował na Instagramie samotne zdjęcie, obok którego zamieścił krótki, emocjonalny wpis.

Przyznał, że zdecydował się na tą publikację, ponieważ nie chce uciekać od odpowiedzialności. Nawiązał nijako w ten sposób do wpisu żony, która także poruszyła ten problem w swoim tekście. Zaapelował także o zrozumienie i nieocenianie nikogo bez znajomości wszystkich szczegółów sprawy.

- Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy - tajemniczo swój rozwód skomentował podróżnik.

W komentarzach nie brakuje słów wsparcia oraz wyrazów współczucia. Choć nieznane są szczegóły i przyczyny rozstania pary podróżników, niewiele wskazuje na to by wkrótce miały one wyjść na jaw. Oboje podkreślili jak bardzo w tym trudnym czasie cenią sobie prywatność.
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Przemysław Kossakowski


Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >