Przemysław Saleta wytatuował sobie osiem gwiazdek Żródło: sreen/youtube.com/Duzy w Maluchu

Przemysław Saleta pokazał nowy tatuaż. Wytatuował sobie osiem gwiazdek

16 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Przemysław Saleta dał znać, co myśli o rządzącej władzy i pochwalił się nowym tatuażem. Słynny pięściarz wytatuował sobie osiem gwiazdek – symbol towarzyszący ostatnim protestom w Polsce. Podczas wystąpienia na kanale „Duży w Maluchu” szczegółowo wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na taki krok.

  • Przemysław Saleta gościł na kanale YouTube – „Duży w Maluchu”
  • Podczas rozmowy z gospodarzem pochwalił się nowym tatuażem
  • Pięściarz wytatuował osiem gwiazdek na swojej lewej dłoni
  • „Jestem zwolennikiem zwykłej przyzwoitości” – tłumaczył

Przemysław Saleta słynie z tego, że nie boi się wyrażać swojego zdania i otwarcie dzieli się swoimi poglądami. Pięściarz nie stroni między innymi od tematów politycznych. Angażował się w nie w 2015 roku i angażuje się teraz. Robi to jednak zupełnie inaczej.

Przemysła Saleta dobitnie zaznaczył, co sądzi o obecnej władzy

Temat polskiej polityki nigdy nie był obcy słynnemu pięściarzowi. Wielu obywateli wciąż pamięta, kiedy w 2015 roku zaangażował się on w wybory prezydenckie i został członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego. Popierając kandydata Platformy Obywatelskiej, dawał jasno do zrozumienia, że nie akceptuje rozwiązań, które proponowała wówczas partia PiS.

Od tego czasu Przemysław Saleta nie zmienił swoich upodobań politycznych i wciąż opowiada się po stronie przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Na dowód tego wytatuował sobie symbol ośmiu gwiazdek będących popularnym hasłem polskich protestów. Nową dziarą pięściarz pochwalił się na kanale YouTube – „Duży w Maluchu”.

- Osiem gwiazdek to znaczy j**** PiS, to jakby ogólnie wiadomo, zostało to hasło mocno wypromowane – wyjaśnił Saleta gospodarzowi programu.

Żona Łukasza Nowickiego opowiedziała o stracie dziecka. „Przyszedł trudny i bolesny czasŻona Łukasza Nowickiego opowiedziała o stracie dziecka. „Przyszedł trudny i bolesny czas"Czytaj dalej

Choć siedzący za kierownicą prowadzący od razu zaznaczył, że nie chce mieszać się w politykę, chętnie wysłuchał historii tatuażu Przemysława Salety. Pięściarz zdradził mu, że wytatuowane gwiazdki mają dla niego ogromne znaczenie – jak stwierdził, symbolizują one jeden wielkim skandal, z którym kojarzy mu się obecna władza.

- Jestem po prostu zwolennikiem zwykłej przyzwoitości, więc jeśli ktoś kłamie w żywe oczy, narzuca standardy zachowań, sam ich nie przestrzegając, oszukuje, kradnie, a jednocześnie krzyczy: „łapać złodzieja”, to po prostu jest to dla mnie jednym wielkim skandalem, a akurat z tym kojarzy mi się polityka PiS – tłumaczył.

Przemysław Saleta – kim jest?

Przemysław Saleta urodził się 7 marca 1968 roku we Wrocławiu. Sport nie od zawsze miał dla niego takie znaczenie – pierwszy raz zainteresował się nim na studiach, kiedy rozpoczął treningi kick-boxingu. Z czasem jego kariera zaczęła jednak nabierać tempa.

Już w 1987 roku Przemysław Saleta znalazł się w kadrze Polski. Rok później wywalczył tytuł amatorskiego mistrza Europy wagi superciężkiej i zdobył mistrzostwo Polski. W trakcie swojej kariery pięściarz stoczył 52 walki. Wygrał 44 z nich.

Dziś Przemysław Saleta ma 52 lata i nie występuje już na ringu. W 2007 roku mężczyzna oddał nerkę swojej córce, a później zaczął pracę jako komentator walk na kanałach sportowych.

Przemysław Saleta - tatuażŹródło: screen/YouTube/Duzy w Maluchu

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Onet Sport

Następny artykuł