Uczestniczka Rolnik szuka żony Żródło: Kadr z odcinka "Jak urządziliśmy łazienkę?" na kanale Anny Bardowskiej; screen youtube.com/Ania Bardowska

Reklama Ani Bardowskiej w sieci nie spodobała się obserwatorom. "Bądź szczera z widzami"

1 Maj 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Uczestniczka 3. edycji show „Rolnik szuka żony” postanowiła zareklamować jeden z produktów przeciwtrądzikowych na łamach mediów społecznościowych. Reklama nie przypadła wszystkim fanom do gustu. Internauci zarzucali małżonce rolnika brak wzmianki o lokowaniu produktu we wpisie; niektórzy zwracali również uwagę na to, że użycie tego typu produktów powinna poprzedzać konsultacja ze specjalistą.

  • Uczestniczka 3. edycji „Rolnik szuka żony” zamieściła w social mediach reklamę
  • Post nie przypadł niektórym fanom do gustu
  • Internauci przypominali, że nad stosowaniem tego typu produktów powinien czuwać lekarz

Show „Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną, niesłabnącą przez lata popularnością. Najlepiej udowadnia to czas emisji programu - od 2014 roku format powraca na antenę TVP co rok. W 2016 roku na udział w programie zdecydowała się między innymi Anna Bardowska, która opuściła plan zdjęciowy w towarzystwie partnera życia, rolnika Grzegorza.

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” reklamuje produkt na Instagramie

Udział w show „Rolnik szuka żony” zapewnił Annie Bardowskiej sporą popularność. Małżonka rolnika Grzegorza prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje dziś grono ponad 220 tys. internautów.

W środę 28 kwietnia w internetowym zakątku Anny Bardowskiej pojawiła się fotografia małżonki rolnika z synkiem. Opis dołączony do publikacji zwraca uwagę na widniejący w tle produkt. Chodzi o krem przeciwtrądzikowy.

- Janek znalazł swoją muszkę, ja zegarek, który dostałam od koleżanek w liceum i krem, z którym kiedyś się nie rozstawałam - czytamy w mediach społecznościowych.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie partnerki. Fani: Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie partnerki. Fani: "A przodem kiedy zobaczymy?"Czytaj dalej

Jak napisała uczestniczka show „Rolnik szuka żony”, dzięki systematycznemu stosowaniu przedstawionego na zdjęciu kremu udało jej się zażegnać problem z trądzikiem. Anna Bardowska zaznaczyła, że dzięki temu obecnie krem leży na dnie szuflady. Niewykluczone, że wpis rzeczywiście miał charakter reklamowy.

Post nie przypadł do gustu wielu komentującym. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

Przyjęcie wspomnianego postu przez internautów nie było bezapelacyjnie ciepłe. Podczas gdy niektórzy, jak przyznawali, sami chętnie stosowali wskazany przez Annę Bardowską krem, drudzy uczulali pozostałych na pewne problematyczne kwestie.

W sekcji komentarzy pojawiły się głosy mówiące o tym, że stosowanie produktów o działaniu leczniczym na własną rękę może być potencjalnie szkodliwe dla użytkownika. Niektórzy internauci przypominali dodatkowo, że leczenie trądziku powinno odbywać się pod kontrolą lekarza specjalisty. Wśród zarzutów znalazły się także głosy mówiące o tym, że bohaterka 3. edycji programu „Rolnik szuka żony” powinna od razu poinformować fanów o lokowaniu produktu.

- Wszelkie preparaty powinni polecać specjaliści- napisała jedna z internautek.

- Leczenie trądziku jest bardzo złożonym procesem i musi być odpowiednio dobrane przez lekarza - dodaje ktoś inny.

- Jeśli reklamujesz jakiś krem, cokolwiek, to bądź szczera z widzami. Widzowie są bardzo uważni. (...) Nikt nie uwierzy, że znalazłaś ten krem przypadkowo w kosmetyczne i robisz z nim zdjęcie. Szczególnie gdy widzę ten sam krem u innych w postach - zarzuca jedna z komentujących.

1.1

2

3

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł