Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mamy nową parę w show-biznesie! Ogłosili związek, który długo ukrywali
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.04.2024 22:23

Mamy nową parę w show-biznesie! Ogłosili związek, który długo ukrywali

Rezigiusz i Marta Porębska
fot. Instagram

Ostatnio w show-biznesie wiele gwiazd ogłasza rozpady związków, jednak są również i ci, którym życie pisze bardziej przyjemne scenariusze. Właśnie poznaliśmy nową parę show-biznesu.

Rozstania w show-biznesie w 2024 roku

Ostatnio w mediach głośno jest o kolejnych rozstaniach znanych osobistości. Akop i Sylwia Szostak ogłosili zakończenie małżeńswa po dziesięciu latach. Kolejną znaną parą, która podzieliła się informacją o końcu swojego związku, jest Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber. Maciej Zakościelny powiadomił natomiast o rozstaniu z Pauliną Wyką

Zagraniczne media relacjonują rozstanie Toma Cruise'a z partnerką oraz separację Gipsy Rose Blanchard i jej męża. 

Jedni się rozstają, drudzy natomiast cieszą się właśnie wejściem w nowe relacje. Jedną z takich osób jest znany youtuber.

Marina w ciąży. Pokazała duży brzuszek! Musiała go ukrywać miesiącami Roksana Węgiel zdradziła wiek matki. To żart? Internauci nie mogą uwierzyć, że ma tyle lat

Kim jest Rezigiusz?

Remigiusz "reZigiusz" Wierzgoń, 24-letni youtuber pochodzący z Wodzisława Śląskiego, urodził się 11 września 1996 roku. Jego pierwsze konto na platformie YouTube pojawiło się w 2011 roku, a rok później założył swój gamingowy profil pod nazwą "Born To Be a Gamer". 

Z czasem rozwijając swoją karierę, postanowił poszerzyć działalność o inne kanały i rodzaje treści. To jednak nie wszystko. Regularne nagrywanie i publikowanie autorskich treści nie było wystarczające dla ambitnego influencera. ReZigiusz zdecydował się na udział w telewizji. 

W 2015 roku zadebiutował jako komentujący program "The Voice of Poland". Następnie został zaproszony do jury w programie "The Brain", który był emitowany w 2017 roku. Działalność na polu telewizyjnym przyniosła mu jeszcze większą rozpoznawalność i okazała się dobrą decyzją.

Teraz przyszła pora na rewolucję w życiu prywatnym. Rezigiusz 15 kwietnia pochwalił się, że jest zakochany.

Partnerka Rezigiusza. Kim jest Marta Porębska?

Związki Rezigiusza wzbudzają wsród jego fanów ogromne emocje. Po ostatniej relacji, w której youtuber sporo przeszedł, gdy jego dziewczyna walczyła o życie, przestał dzielić się sprawami prywatnymi.

Youtuber wstawił na Instagram zdjęcie z uśmiechniętą brunetką w jego objęciach. Zakochani pozują w wesołym miasteczku, na tle karuzeli. Z opisu, jaki zamieścił Rezigiusz wynika, że długo ukrywali swoje szczęście przed światem?

Długo siedziałem nad tym, co tutaj napisać… Ale tak prosto z mostu - od dłuższego czasu wreszcie czuję się po prostu szczęśliwy – napisał youtuber.

Kim jest dziewczyna Rezigiusza? Nazywa się Marta Porębska i aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Ze zdjęć, jakie wstawia do sieci, widać, że jej pasją są podróże i motoryzacja. Po datach można wywnioskować, że z ReZim zna się od co najmniej roku. To właśnie 10 miesięcy temu pojawiły się pierwsze reakcje youtubera pod publikacjami piękności.

Czyżby od tego czasu byli już razem?

ReZi ma nową dziewczynę, fot. Instagram
Rezigiusz z dziewczyną, Martą Porębską, fot. Instagram
ReZi ma nową dziewczynę, fot. Instagram
Dziewczyna Rezigiusza – Marta Porębska, fot. Instagram
Nowa dziewczyna ReZiego, fot. Instagram
Dziewczyna Rezigiusza – Marta Porębska, fot. Instagram
Nowa dziewczyna ReZiego, fot. Instagram
Dziewczyna Rezigiusza – Marta Porębska, fot. Instagram