Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel znowu wygląda jak dziewczynka z początków kariery. Ma ciemne włosy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.02.2023 08:57

Roksana Węgiel znowu wygląda jak dziewczynka z początków kariery. Ma ciemne włosy

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel wraz z rozpoczęciem pełnoletności podjęła kilka zaskakujących decyzji. Ujawniła nowy związek, na horyzoncie widać jej kolejny album, a teraz pochwaliła się metamorfozą. Tym razem postawiła na powrót do korzeni.

18-latka nie może narzekać na brak wrażeń. Portale internetowe co rusz opisują kolejne zmiany, które pojawiają się w jej życiu. Początkowo zaskoczeniem był jej związek z 26-letnim mężczyzną. Teraz piosenkarka nie zwalnia tempa i pokazała kolejną metamorfozę.

Roksana Węgiel zmieniła kolor włosów. Wraca do naturalności

W mediach społecznościowych pozostaje w stałym kontakcie z internautami, ukazując im kulisy prywatnego życia. To oni mogli obserwować rozwój jej relacji z Kevinem Mglejem, z którym początkowo tylko współpracowała przy nowej płycie.

Obecnie para nie kryje związku, a nawet pokazała obserwatorom, jak wspólnie bawili się na 18-stce piosenkarki i romantycznych wakacjach na Malediwach. Roksana Wegiel nie ukrywa żadnych nowinek ze swojego życia. Gdy postanowiła zmienić kolor włosów, bez wahania pochwaliła się efektem w jednej z instagramowych relacji.

Tym razem młoda gwiazda sprawiła sobie lekką nostalgię na głowie. Wybrała ciemnobrązowy odcień, który do złudzenia przypomina jej włosy z początku kariery. Jako zaledwie 12-latka spróbowała swoich sił w programie "The Voice Kids". Jej muzyczna przygoda trwa do dziś.

Wróciłam do naturalnego koloru — ogłosiła Roksana Węgiel.

Wakacje w kolorze blond

Roksana Węgiel w sierpniu ubiegłego roku postawiła na diametralną metamorfozę, ukazując się internautom w jasnych włosach. Post wywołał ogromne poruszenie, a w komentarzach nie zabrakło pochwał.

W nowym odcieniu koncertowała po całej Polsce, weszła w klasę maturalną i pełnoletność, a także poznała swojego obecnego partnera. Mamy nadzieje, że powrót do naturalnego koloru włosów będzie dla niej równie owocny.

Już niedługo pojawi się najnowszy album piosenkarki, a wraz z nim kolejna trasa koncertowa. Przed Roksaną Węgiel intensywny czas, tym bardziej że wielkimi krokami zbliża się matura.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel/
Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

  2. Dominika Gwit w "DDTVN". Tak udało jej się zajść w ciążę przy wielu chorobach

  3. Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].