Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozenek ze statkiem na głowie, a Majdan w piżamie. Stylowo?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.06.2024 21:23

Rozenek ze statkiem na głowie, a Majdan w piżamie. Stylowo?

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF; Instagram

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2024, organizowanej przez Rafała Brzoskę i Omenę Mensah. Co za przedziwne stylizacje! Wpisali się w temat przewodni balu?

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na Top Charity 2024

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołączyli do elitarnego grona bogaczy, którzy zostali zaproszeni przez Rafała Brzoskę i Omenę Mensah na największą, najbardziej prestiżową aukcję charytatywną w Polsce. Top Charity 2024 odbywa się w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Na balu charytatywnym będą w tym roku licytowane dzieła polskich i zagranicznych artystów. Dochód z zebranych funduszy zostanie przeznaczony na edukację i po moc psychologiczną podopiecznych domów opiekuńczo-wychowawczych w Polsce, wsparcie dzieci w Ghanie oraz pomoc mamom z dziećmi z Ukrainy. Kto dokładnie, poza Gosią i Radkiem, został zaproszony? Te informacje robią wrażenie!

Steczkowska z mężem na wystawie. Zobaczyć ich razem, to gratka Plejada gwiazd na premierze "Bridgertonów". Stylizacje powalają na kolana

Czym jest Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity Omeny Mensah i Rafała Brzoski?

Na Wielkiej Aukcji Charytatywnej 2024 zostaną przyznane wyróżnienia dla tych przedsiębiorców, którzy wyróżniają się w dziedzinie działań filantropijnych. Największą uwagę przyciąga jednak lista gości. Ma być ona pieczołowicie wyselekcjonowana i bardzo “ekskluzywna”.

Wydarzenie skupia wyselekcjonowane grono 450 osób, osoby z pierwszej setki najbogatszych Polaków oraz właściciele i większościowi udziałowcy przedsiębiorstw z przychodami powyżej 100 milionów złotych. Łączna wartość biznesowa: 45 miliardów złotych. To zamknięte i ekskluzywne gremium przedstawicieli największych biznesów w Polsce i Europie dopełnią wybitni i cenieni przez krytyków, kuratorów i kolekcjonerów sztuki zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści, a także wyjątkowe osobowości showbiznesu od lat plasujące się na liście polskich gwiazd – czytamy na portalu Top Charity.

W zeszłym roku na Top Charity zebrano 28 573 000 złotych. Nie wiadomo, ile funduszy przyniesie wydanie 2024. Wiadomo już natomiast, kto wybrał najbardziej zadziwiającą stylizację. Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na balu Top Charity 2024: zdjęcia

Temat tegorocznej Wielkiej Aukcji Charytatywnej to “orient w baroku”. Stroje mają zatem oddawać przepych i bogactwo epoki baroku, a jednocześnie mogą nawiązywać do estetyki Dalekiego Wschodu. Rozenek w pełni skorzystała z tej okazji. Gosia wybrała na dzisiejszą galę biało-błękitne kimono, a jej głowę ozdabiał… całkiem spory, błękitny statek. Do tego ciężkie bransolety i złota torebka.

Nieco większe zdziwienie budzi za to garnitur Radka Majdana. Miało być to zapewne połączenie garnituru z estetyką japońską oraz krojem strojów zawodników karate, jednak połączenie tak wielu estetyk wypadło aż nadto barokowo.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Top Charity 2024
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Top Charity 2024, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Top Charity 2024
Małgorzata Rozenek na Top Charity 2024, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Top Charity 2024
Radosław Majdan na Top Charity 2024, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Top Charity 2024
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Top Charity 2024, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Top Charity 2024
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Top Charity 2024, fot. KAPiF

Źródło: wielkaaukcjacharytatywna.com