Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Edyta Górniak oblegana przez fanów i paparazzi w centrum miasta
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 08.06.2024 12:20

Edyta Górniak oblegana przez fanów i paparazzi w centrum miasta

Edyta Górniak
fot. KAPiF

Edyta Górniak odwiedziła studio “Dzień Dobry TVN”. Jak wyglądała gwiazda? Paparazzi zrobili jej mnóstwo zdjęć.

Edyta Górniak: piosenka "I remember"

Edyta Górniak to jedyna polska gwiazda, która może pochwalić się spektakularnym sukcesem na Eurowizji. W 1994 roku występując z piosenką “To nie ja”, zajeła drugie miejsce. Wiele osób była zdania, że powinna wówczas wygrać. Przez kolejne trzy dekady żaden z reprezentantów naszego kraju nie zbliżył się nawet do tego wyniku.

W tym roku Edyta dosłownie w ostatniej chwili podjęła decyzję o tym, aby zgłosić swoją nową piosenkę “I remember” do krajowych preselekcji. 

W ostatniej chwili postanowiłam wystawić go do konkursu, za namową najbliższych mi osób. Zrobiłam to już niestety po czasie. Dosłownie przekroczyłam te wskazane daty i godziny. Nie ma to znaczenia, bo nie był to mój pierwszy, główny cel. Tak naprawdę najważniejsze dla mnie jest to, żebyśmy mogli wspólnie celebrować tę piękną rocznicę - mówiła na nagraniu, które zamieściła w sieci. 

Jej utwór kilka dni temu miał wielką premierę w sieci. Na taki moment fani długo czekali. 

Tylko u nas: Edyta Górniak przefarbowała się na blond Z tą piosenką Edyta Górniak chciała jechać na Eurowizję po 30 latach. "I remember" już w sieci

Edyta Górniak w "Dzień Dobry TVN": zdjęcia

Edyta Górniak w sobotni poranek odwiedziła studio “Dzień Dobry TVN”. Widzowie najpierw mieli okazję zobaczyć wzruszający materiał poświęcony karierze gwiazdy, a zwłaszcza 30-leciu jej występu na Eurowizji. 

Przed studiem “Dzień Dobry TVN” nie zabrakło oczywiście fanów, ale też paparazzi. Ci zrobili Edycie mnóstwo zdjęć. Gwiazda w nowej blond fryzurze chętnie pozowała do kolejnych kadrów. 

Wokalistka miała na sobie piękną białą sukienkę w motyle, która podkreśliła biust i talię. Dobrała do niej wysokie zielone szpilki, które fantastycznie dopełniły całej stylizacji. 

Pod tekstem zobaczycie zdjęcia, które zrobili paparazzi. 

Edyta Górniak mogłaby wygrać Eurowizję?

Za utworem “I remember” (ang. Pamiętam) stoi nie tylko Edyta Górniak, ale też Luiza Ganczarska i Chris Aiken. Singiel, zgłoszony w preselekcjach do 68. Konkursu Piosenki Eurowizji, zdobył niestety tylko 5 punktów, co dało mu 18. miejsce.

Teraz, już po premierze całego singla, internauci nie mają wątpliwości, że przebój mógłby wygrać, gdyby został wysłany zamiast “The Tower” Luny. Po premierze piosenki, która miała miejsce 28 maja, w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów.

  • Jest przepiękna i godna reprezentacji Polski podczas Eurowizji 2025.
  • Powrót w wielkim stylu, gratulacje, fantastyczny singiel. Czekamy na więcej.
  • Coś przepięknego, aż dostałam ciarek, słuchając.
  • Przynajmniej mamy świadomość, że w Polsce mamy osobę, która bez wątpienia wygra każdą Eurowizję. I nieważne, czy pojedzie na Eurowizję, czy nie, ale i tak by wygrała, a jeśli nie w realu, to w naszych sercach – pisali internauci. 

Poniżej zdjęcia sprzed budynku, w którym znajduje się studio “Dzień Dobry TVN”.

Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF
Edyta Górniak fot. KAPiF