Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Rozstanie trzymali w tajemnicy. Znamy szczegóły rozwodu gwiazdorskiej pary
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 05.06.2024 13:02

Tylko u nas: Rozstanie trzymali w tajemnicy. Znamy szczegóły rozwodu gwiazdorskiej pary

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski
fot. KAPiF

Rozpadł się kolejny związek znanych gwiazd. Latami ukrywali, że ich małżeństwo boryka się z problemami. Tylko u nas szczegóły rozwodu. 

Głośne rozstania gwiazd show-biznesu

Większość gwiazd chętnie chwali się swoją miłością publicznie. Gwiazdy wrzucają wspólne zdjęcia ze swoją połówką, pojawiają się razem na eventach, a przed fotografami nie szczędzą czułości. Niestety bywa i tak, że wielka miłość kończy się tak samo szybko, jak się zaczęła. 

Fani byli już świadkami wielu głośnych rozstań, a niektóre związki rozpadały się z wielkim hukiem na oczach całego kraju. Rzadko bowiem zdarza się tak, że medialne relacje da się zakończyć z dala od zainteresowania mediów. Same gwiazdy często też chętnie udzielają wywiadów, a nie rzadko toczą między sobą medialne spory po rozstaniu.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie są już razem. Tygodnik pisze o fascynacji znaną aktorką Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska rozstali się po 12 latach małżeństwa? "Muszą od siebie odpocząć"

Rozwód Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski byli małżeństwem przez 12 lat. Plotki o tym, że ich związek się rozpadł, pojawiły się w mediach już w zeszłym roku. Sami zainteresowani długo nie potwierdzali tych informacji. Dopiero niedawno ujawnili, że próbowali ratować związek, ale już dawno ich miłość jest przeszłością. Świat Gwiazd ustalił co z rozwodem aktorki. 

Roma liczy na to, że za kilka dni odzyska wolność, bo za nią długa przeprawa z mężem. Wyglądało na to, że rozwód będzie krwawy, bo wzajemne pretensje zdawały się tylko eskalować. Ale małżonkowie wznieśli się ponad własne ego i dla dobra dzieci, dogadali się - mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy.

Rozstającej się parze dla dobra dzieci udało się dogadać. Nasz informator zapewnia, że spotkanie w sądzie ma być czystą formalnością

Roma Gąsiorowska o przyczynach rozstania z mężem

Małżonkowie przez długi czas chętnie pojawiali się wspólnie na medialnych eventach, gdzie nie szczędzili sobie czułości przed fotografami. Za zamkniętymi drzwiami aktorka jednak przechodziła trudne chwile. Po latach opowiedziała o problemach w małżeństwie. Alkohol kompletnie zniszczył łączące ich uczucie.

Masz rodzinę, jesteś odpowiedzialny za dzieci, jest alkohol. Ten temat był i jest problemem. Wtedy podejmuje się kolejne kroki, żeby sobie poradzić. A jeśli jesteś rodziną alkoholika, to też masz do wykonania ogromną pracę. Musisz działać razem z osobą, która ma coś do przerobienia. Samemu coś przerobić - przyznała.

Pomimo rozstania duet doskonale wie, że nadal łączą ich więzy, chociażby rodzicielskie. Z uwagi na nastoletnie dzieci oboje chcą zapewnić im jak najmniej stresów.

To, że się rozwiedziemy, nie oznacza, że nie mamy razem dzieci. Mamy i będziemy je mieć. Najważniejsze, by dzieci nie doświadczały sytuacji, które będą narażały je na stres związany z problemem alkoholowym. To trudne i świadome podejście - podkreślała Roma Gąsiorowska.
 

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski, fot. KAPiF