Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Rozwodząca się Bosacka z mężczyzną na premierze. Jest jej bardzo bliski
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 29.02.2024 13:18

Rozwodząca się Bosacka z mężczyzną na premierze. Jest jej bardzo bliski

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF

Ostatnimi czasy życie dało Katarzynie Bosackiej w kość. Musiała mierzyć się ze zdradą, a później ciężkim rozwodem. Wielkim zaskoczeniem był, więc fakt, że na premierę filmu wybrała się z przystojnym mężczyzną. Wiemy, kim jest!

Katarzyna Bosacka o rozwodzie

Katarzyna Bosacka przyjęła zaproszenie do udziału w programie prowadzonym przez Andrzeja Sołtysika. W trakcie rozmowy z dziennikarzem po raz pierwszy otworzyła się i wyraziła swoje uczucia w kontekście rozstania z mężem oraz swojego ogólnego samopoczucia. Pod koniec wywiadu nadszedł moment na pytania od fanów. Jedna z internautek zapytała prezenterkę, jak sobie radzi po rozstaniu.

Bardzo dobrze. Jestem na dobrej drodze. Właściwie, to nie jest już tunel. Już wyszłam z tego tunelu, z dołka i widzę tęczę, światło i słońce - odpowiedziała gwiazda.

Andrzej Sołtysik zauważył, że Katarzyna Bosacka dokonała znacznej zmiany na lepsze w ciągu zaledwie sześciu miesięcy.

Zdecydowanie poszłam po pomoc, poszłam po prostu do psychiatry, bo takie doświadczenie w życiu, nagłe jeszcze bardzo wiąże się z ogromną traumą, rozpaczą, depresją. Powiedzmy to sobie szczerze.

Gwiazda wyznała również, że od momentu rozpoczęcia terapii odbudowuje swoje poczucie własnej wartości. W dalszej części wywiadu dziennikarz zapytał Bosacką, czy pojawiła się już w jej życiu nowa miłość. Prezenterka wspomniała o otrzymaniu wiadomości od wielu mężczyzn. 

W trakcie rozmowy Katarzyna Bosacka ujawniła, że rozwód nie został jeszcze sfinalizowany i jest w toku z jej strony. Gdy zapytano ją o sposób, w jaki dowiedziała się o zdradzie męża, odmówiła udzielenia odpowiedzi.

Nie mogę tego powiedzieć. Nie chce- odpowiedziała.

Ostatnio wybrała się na premierę filmową, na której znalazły się również inne czołowe polskie gwiazdy.

Przełomowy wywiad Bosackiej. Pierwszy raz mówi o rozwodzie i zdradzie Kolejny cios dla Katarzyny Bosackiej. Najpierw rozstanie z mężem, a teraz straciła bliską osobę

Premiera filmu "Rodzinne piekiełko"

W środę, 28 lutego, na scenie warszawskiego Teatru Relax miała miejsce premiera sztuki "Rodzinne piekiełko" w reżyserii Marii Seweryn. To komedia, która, jak można się spodziewać, opowiada o problemach rodzinnych i dramatach w zabawny sposób.

Wśród obecnych gości znaleźli się także przedstawiciele polskiego show-biznesu, którzy sami doświadczyli "rodzinnych piekiełek". Wśród nich byli: Edyta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Adrianna Biedrzyńska oraz Izabela Trojanowska.

Uwagę zgromadzonych zyskała jednak sławna polska ekspertka od żywności. Nie przyszła bowiem sama.

Katarzyna Bosacka na premierze z tajemniczym mężczyzną

Największe zainteresowanie wzbudziła jednak Katarzyna Bosacka przez fakt, że pojawiła się na wydarzeniu z tajemniczym mężczyzną. Biorąc pod uwagę głośne i bolesne rozstanie z mężem oraz zbliżający się rozwód, wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy już znalazła nowego partnera.

Chociaż para nie pozowała razem na ściance, fotografom udało się ich dostrzec w tłumie gości. Okazało się, że jednak, że to nie nowy partner, a brat Bosackiej, który najprawdopodobniej towarzyszył jej na premierze, aby być dla niej wsparciem w trudnych chwilach.

Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF