Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Katarzyna Bosacka już kogoś poznała. "On by chciał sobie ze mną ułożyć życie". Zdradziła szczegóły znajomości
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.02.2024 09:42

Katarzyna Bosacka już kogoś poznała. "On by chciał sobie ze mną ułożyć życie". Zdradziła szczegóły znajomości

Katarzyna Bosacka już kogoś poznała, fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF
Katarzyna Bosacka już kogoś poznała, fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF

W połowie ubiegłego roku mediami wstrząsnęła informacja o nieoczekiwanym rozstaniu Katarzyny Bosackiej z mężem. Ukochany gwiazdy porzucił ją po 26 latach małżeństwa. Okazuje się, że dziś dziennikarka nie narzeka na brak propozycji matrymonialnych.

Katarzyna Bosacka porzucona przez męża

Katarzyna Bosacka i poseł Marcin Bosacki pobrali się w 1997 r. Para doczekała się czworga dzieci i nic nie wskazywało na to, że w związku pojawił się jakikolwiek kryzys. Tym bardziej szokujące okazały się informacje, które ujrzały światło dzienne w połowie ubiegłego roku.

Ukochany gwiazdy po 26 latach małżeństwa zakochał się w innej kobiecie i w konsekwencji zdecydował się opuścić swoją żonę i wyprowadzić się z domu. Przez jakiś czas para konsekwentnie unikała komentarzy na ten temat w mediach.

Dziś Katarzyna Bosacka nie ma już oporów, by rozmawiać o tym niezwykle trudnym momencie w swoim życiu. W rozmowie ze Światem Gwiazd przeprowadzonej przez Andrzeja Sołtysika, opowiedziała, jak poradziła sobie ze stratą i zdradziła, czy w jej życiu pojawił się ktoś nowy.

Przełomowy wywiad Bosackiej. Pierwszy raz mówi o rozwodzie i zdradzie Kolejny cios dla Katarzyny Bosackiej. Najpierw rozstanie z mężem, a teraz straciła bliską osobę

Katarzyna Bosacka o wizytach u psychiatry

Katarzyna Bosacka przechodziła ciężkie chwile, miała jednak świadomość, że musi być silna również dla swojego najmłodszego dziecka. W chwili, gdy rodzice się rozstawali, ich syn miał 10 lat. Nie ukrywała, że skorzystała też z fachowej pomocy medycznej.

Ja zdecydowanie poszłam po pomoc, ja poszłam po pomoc do psychiatry. Takie doświadczenie w życiu, nagłe jeszcze bardzo, wiąże się z ogromną traumą - wyjawiła gwiazda.

Dziś dziennikarka nie ukrywa, że nad jej światem znów wschodzi słońce, a jak się okazuje, w jej otoczeniu zaczynają pojawiać się również nowi mężczyźni. Prezenterka TVN Style opowiedziała o jednym z nich.

Z kim spotyka się Katarzyna Bosacka?

Katarzyna Bosacka nie narzeka na brak adoratorów. Jeden z nich odezwał się do niej tuż przed Bożym Narodzeniem. Nie wiedział jeszcze, że w życiu dziennikarki zaszły tak gruntowne zmiany.

Na horyzoncie zawsze ktoś jest. Zresztą to było niesamowite, że do mnie tylu facetów napisało. Pan napisał do mnie w wigilię, jakiś tam znajomy znajomych z Londynu chyba. W zeszłym roku wysłałam do Londynu książkę z autografem na WOŚP, więc w tym roku znowu napisał i napisał: “Proszę pozdrowić męża” - opowiadała rozmówczyni Andrzeja Sołtysika.

Mężczyzna szybko wyprowadzony został z błędu, a gdy dowiedział się, że Katarzyna Bosacka znów jest “do wzięcia”, postanowił poczynić kolejne, bardzo odważne kroki.

Ja napisałam, że już nie mam męża, a pan zaczął do mnie pisać, pisać, pisać i tuż przed wigilią napisał, że on by chciał sobie ze mną życie ułożyć. Także jak mówiła moja babcia: “Tego kwiatu jest pół światu” - tłumaczyła gwiazda.

Zobacz: Żona Michała Żebrowskiego pokazała zaokrąglony brzuch. "5. trymestr". Tego nie ukryje pod ubraniem

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF