Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rzeźniczakowie pokazali zdjęcie z córką, a fani przecierają oczy ze zdumienia
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.05.2024 08:19

Rzeźniczakowie pokazali zdjęcie z córką, a fani przecierają oczy ze zdumienia

poruszenie pod zdjęciem Rzeźniczaków z córką
fot. Instagram

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Teraz pokazali najnowsze zdjęcie z córką. W komentarzach ogromne poruszenie.

Relacja Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków

Jakub Rzeźniczak oraz Paulina Nowicka zawarli związek małżeński w listopadzie 2022 roku. Po nieco ponad roku od tego wydarzenia żona piłkarza ogłosiła, że spodziewa się narodzin córki. To trzecie dziecko sportowca, który ma już córkę Inez, z którą jednak nie utrzymuje kontaktu. W 2021 roku, z poprzedniego związku z Magdą Stępień, urodził się syn Oliwier. Niestety, chłopiec zmarł po roku walki z rzadkim nowotworem wątroby.  

Ostatnio Paulina i Jakub przeżywali trudności. Spotykali się z krytyką w mediach społecznościowych, a dodatkowo piłkarz stracił pracę w Kotwicy Kołobrzeg. Klub piłkarski, 9 stycznia, jednostronnie rozwiązał z nim umowę, powołując się na naruszenia przez niego kontraktu oraz kodeksu etycznego Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jednakże narodziny córki sprawiły, że wszelkie problemy zeszły na dalszy plan.

"To był ciężki czas po śmierci Oliwiera". Rzeźniczak wyjaśnił, dlaczego podjął decyzję o szybkim ślubie z Pauliną Żona Rzeźniczaka wyjawia prawdę o tym, co wydarzyło się po porodzie. Widok, który zastała w domu, zwalił ją z nóg

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zostali rodzicami

Piłkarz oraz jego żona Paulina ogłosili, że 10 lutego 2024 roku zostali rodzicami dziewczynki. Podczas ciąży, Rzeźniczak wyrażał swoją radość z oczekiwania na przyjście dziecka.

Nie możemy się doczekać, kiedy mała pojawi się na świecie. Wszystkie rzeczy są, tylko nie do końca ułożone […] Bardzo dobrze się czuje, chociaż te zmiany wewnętrzne i zewnętrzne są […] Jak dla mnie mogę zachodzić w ciąże, bo przeszłam ją bardzo dobrze - mówiła w “Dzień dobry TVN”. 

Dziewczynka została nazwana Antoniną.

Antoninka, 10.02.2024 - napisali. 

Teraz natomiast, kiedy opublikowali nowe zdjęcie dziewczynki w komentarzach zapanowało poruszenie.

Fani debatują, do kogo podobna jest mała Antonina

W czwartek Rzeźniczakowie udostępnili nowe zdjęcia z ich córką na Instagramie. Tym razem to internauci przejęli inicjatywę, dyskutując w sekcji komentarzy o podobieństwie Antoniny do swoich rodziców. Duża część z nich twierdziła, że dziewczynka przypomina matkę, podczas gdy inni są przekonani, że wygląda jak ojciec. 

Ale chłop ma silne geny, że wszystkie dzieci podobne do niego, chyba ta pierwsza córka tylko nie  - zwrócił uwagę jeden z internautów.

Niektórzy sugerowali również, że Antonina jest połączeniem cech obojga rodziców, przy czym oczy przypominają te po ojcu. Jednak przeważająca część komentarzy sugeruje, że mała Antonina jest łudząco podobna do zmarłego synka Kuby Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień, Oliwiera.

  • Mała Antoninka bardzo przypomina swojego braciszka. ściskam mocno księżniczkę   
  • Tu nawet ma minkę jak Oliwierek aniołek  
  • Przecież ja widzę małego Oliwierka...  
  • Mały Oliwier – czytamy w komentarzach.

A według was do kogo podobna jest mała Antonina?

Poruszenie pod zdjęciem Rzeźniczaków z córką, fot. Instagram
Poruszenie pod zdjęciem Rzeźniczaków z córką, fot. Instagram
Paulina Rzeźniczak z córką, fot. Instagram
Paulina Rzeźniczak z córką, fot. Instagram