Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "To był ciężki czas po śmierci Oliwiera". Rzeźniczak wyjaśnił, dlaczego podjął decyzję o szybkim ślubie z Pauliną
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.02.2024 12:55

"To był ciężki czas po śmierci Oliwiera". Rzeźniczak wyjaśnił, dlaczego podjął decyzję o szybkim ślubie z Pauliną

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak, fot. Instagram

Kuba Rzeźniczak i jego żona Paulina ostatnio powitali na świecie córeczkę Antoninę. Para wcześniej wzięła ekspresowy ślub w Miami. Teraz wyjawili, skąd taka decyzja. Udzielili wspólnego wywiadu.

śmierć synka Magdy Stępień i Kuby Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak przez jakiś czas był związany z Magdą Stępień. W 2021 roku na świat przyszedł ich syn, Oliwier. Niestety, chłopiec szybko został zdiagnozowany z rzadkim nowotworem wątroby. Magdalena rozpoczęła zbiórkę internetową na leczenie syna i wraz z nim wyjechała na terapię do Izraela. Niestety, w lipcu 2022 roku mały Oliwier zmarł.

Zaczęli go reanimować, mówię, żeby jeszcze go intubowali, ale on już nie chciał, on już chciał odejść […] Ja to wszystko widziałam, tylko krzyczałam: “Oliwier, walcz. Walcz synku, proszę cię, nie odchodź!” Tego widoku nie da się wymazać, całe piekło, które przeszłam przez osiem miesięcy… – mówiła w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Kuba Rzeźniczak zostawił Magdę, gdy ta była jeszcze w ciąży. Teraz układa sobie życie z Pauliną. W jednym z wywiadów opowiedzieli, o tym jak wyglądały ich zaręczyny.

Paulina Rzeźniczak ze łzami w oczach przerwała milczenie po porodzie. To działo się w jej domu Żona Rzeźniczaka urodziła. Pokazali pierwsze zdjęcia i ujawnili imię dziecka

Zaręczyny Kuby Rzeźniczaka z Pauliną

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie szczegółowo omówili swoje uczucia i związek w trakcie dyskusji z Izabelą Janachowską. Opowiedzieli o swoich planach zaręczyn, które miały miejsce w Nowym Jorku. Mimo że para, wielokrotnie rozmawiała o swoim przyszłym małżeństwie, Paulina Rzeźniczak była zaskoczona, kiedy otrzymała ostatecznie pierścionek zaręczynowy.  

Największy stres był w dniu oświadczyn, bo ja postanowiłem się oświadczyć przed meczem NBA, żeby było to nawiązanie do sportu, który nas połączył. (...) Sam moment był wspaniały, emocje opadły, jak już Paulina się zgodziła, chociaż wiedziałem, że się zgodzi – mówił Rzeźniczak.

Paulina dopowiedziała, że była w szoku z powodu tego, co zaplanował Kuba.

Zdecydowanie byłam zaskoczona. (...) Byliśmy na meczu i Kuba do mnie mówi »Stań tutaj, zrobię Ci zdjęcie«. Ja stanęłam jak gwiazda tyłem, on nic nie mówi. Odwracam się, a on klęka — dodała jego żona.

W tym samym wywiadzie odpowiedzieli na nurtujące fanów od dawna pytanie. Dlaczego wzięli tak szybki ślub?

Ślub Kuby i Pauliny Rzeźniczaków

Para nie mogła pominąć faktu, że ich ślub był przygotowywany zaledwie miesiąc, przy wsparciu Krzysztofa Gojdźa, który zwykle mieszka w Miami. Ekspresowe przygotowania obejmowały również szybkie uszycie sukni dla Pauliny. Suknia została stworzona w zaledwie trzy tygodnie, a celebrytka miała okazję przymierzyć ją tylko raz, tuż przed wylotem. 

To była spontaniczna decyzja, bo leżeliśmy razem w salonie jeszcze w Płocku. To był ten ciężki czas po śmierci Oliwiera [syna piłkarza — przyp. red.], po tym, jak Paulinka poroniła. Tak leżeliśmy, było nam ciężko, i powiedziałem wtedy »Chodź, weźmiemy ślub w Miami, to będzie taki nowy początek«. Chwilę porozmawialiśmy i postanowiliśmy, że tak zrobimy — wyjaśnił piłkarz.

Para niedawno powitała na świecie swoją córkę Antoninę i otwarcie przyznają, że moment ślubu był dla nich niezwykle ważny i pełen emocji.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie, fot. KAPiF
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie, fot. KAPiF
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie, fot. KAPiF
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie, fot. KAPiF
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie, fot. KAPiF
Jakub i Paulina Rzeźniczakowie, fot. KAPiF