Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sanah nagrała teledysk z "siostrami". Jak wyglądają? To przecież jej klony
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 05.03.2024 15:18

Sanah nagrała teledysk z "siostrami". Jak wyglądają? To przecież jej klony

Sanah
Sanah fot. KAPiF/Facebook

Sanah to wokalistka, która szturmem podbiła polski show-biznes. Jej dziewczęcy urok i niepowtarzalny głos pokochały miliony fanów. W nowym teledysku pochwaliła się siostrami! Ale numer. 

Początek wielokiej kariery Sahan

Dla fanów Sanah wszystko zaczęło się od piosenki “Szampan”. Utwór zrobił furorę w stacjach radiowych. Od tamtej pory Zuzanna Grabowska, bo tak naprawdę się nazywa, jest jedną z czołowych polskich wokalistek. Jej płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a na koncertach pojawiają się miliony. 

Utwory artystki urzekają od pierwszych nut, a jej sceniczny wizerunek jest niepowtarzalny. Każda piosenka Sanah z miejsca staje się hitem, a stacje radiowe niemal w zapętleniu puszczają jej utwory. Jej kolejna piosenka to kolejna uczta dla fanów. W teledysku pojawiły się jej siostry!

Sanah poinformowała o adopcji. To, że zaskoczyła fanów, to mało powiedziane Elżbieta Zapendowska ostro o Sanah: "Nie można takich rzeczy robić". Co zarzuciła wokalistce?

Fani martwią się o Sanah

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się sporo niepokojących komentarzy dotyczących Sanah. Wierni fani zaczęli się poważnie martwić o wokalistkę. Ostatni czas rzeczywiście był dla niej mocno intensywny. Zagrała dużą ilość koncertów, a fani dostrzegli, że wokalistka mocno schudła. 

A ja się martwię - chudzinka :( - napisała jedna z fanek pod wpisem z listopada ubiegłego roku.

Ten jeden komentarz wywołał prawdziwą lawinę zatroskanych wpisów. Zdaje się jednak, że Sanah mocno wypoczęła i jest w pełni sił. Dla swoich fanów ma wielką niespodziankę. Nagrała teledysk z siostrami. 

Sanah nagrała teledysk z siostrami

Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów, a wiadomo, że pomysłów jej nie brakuje. Jest zdecydowanie powiewem świeżości na polskim rynku muzycznym. Wokalistka właśnie wyruszyła w kolejną trasę koncertową. Rozpoczęła ją 4 marca w Tarnowie, a zakończy 7 maja w Szczecinie. 

Równocześnie ma dla fanów niespodziankę, czyli nowy teledysk. Nagrała go wspólnie z… siostrami Grabowskimi, czyli Irenką i Cecylią. Fani początkowo mogą być nieco zaskoczeni. Szybko okazuje się jednak, że to… artystka w trzech różnych wcieleniach. Siostry Grabowskie mają nawet swój własny profil na Facebooku. 

Poniżej możecie zobaczyć teledysk “Cała sala śpiewa!”. Jak wam się podoba wokalistka w nowych wcieleniach? Fani na YouTube są zachwyceni. 

  • Co 3 sanah to nie jedna.
  • Odrazu mówiłem, żeby ją sklonować. 
  • Zuzia nigdy nie przestaje nas zaskakiwać i zachwycać!
  • Brawa za pomysł i świetną aranżację. 

Sanah i siostry Grabowskie, fot. Facebook

Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Tagi: Sanah