Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sanah poinformowała o adopcji. To, że zaskoczyła fanów, to mało powiedziane
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.02.2024 08:59

Sanah poinformowała o adopcji. To, że zaskoczyła fanów, to mało powiedziane

Sanah
Sanah, fot. KAPiF

Sanah po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwujących. Gwiazda poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zdecydowała się na adopcję. Szczegóły.

Fenomen Sanah

Sanah, a właściwie Zuzanna Grabowska swoich sił w muzyce próbowała od 2014 roku. Jednak popularność zyskała sześć lat później po wydaniu singla “Szampan”, który zapowiadał jej nowy album.  Od tego momentu jej nazwisko i utwory nie schodzą z list przebojów. 

Wokalistka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i słuchanych artystek w naszym kraju. Ciężko spotkać osobę, która nie zna choćby jednego z przebojów Sanah. Do flagowych utworów można zaliczyć wyżej wymieniony “Szampan”, “Ale jazz!”, “Kolońska i szlugi” czy “Eldorado”.

Tak piosenkarka mówi o swojej twórczości:

Słuchałam artystów typu Myslovitz czy Wilki i prawie w ogóle nie skupiałam się na współczesnych polskich wykonawcach. Nie do końca się odnajdowałam w tej polskiej muzyce. Myślałam, że to nie dla mnie. Potem jak usłyszałam Dawida Podsiadło, Bitaminę czy Kayah z Bregovicem, to się zmieniło. To dzięki nim zrozumiałam, że można napisać tekst po polsku pięknym językiem i że to nie musi być grzeczny język, tylko właśnie coś bardziej potocznego. Lubię tworzyć to, czego nikt się po mnie nie spodziewa lub właśnie coś bardziej w ludowym klimacie - wyznała w rozmowie z portalem kmag.pl

Fani coraz bardziej martwią się o zdrowie Sanah. "Wygląda jak cień Zuzi sprzed roku" Sanah musi to zobaczyć! Nagranie z domu dziecka i łamiąca serce prośba małej Gabrysi

Sanah i ślub w tajemnicy

Gwiazda od początku kariery chroni życie prywatne. Fani jednak nie ustawali w wysiłkach, by dowiedzieć się o swojej idolce jak najwięcej. W 2021 roku w sieci pojawiły się przesłanki, iż Sanah jest w szczęśliwym związku i doszło już do zaręczyn, a jej wybrankiem jest Stanisław Grabowski. 

W 2022 roku para wzięła ślub, o czym nie informowali w mediach społecznościowych. Jednak mało jest znanych informacji o mężu Sanah, poza tym, iż wystąpił on w teledysku do przeboju wokalistki “Kolońska i szlugi”.

Podczas jednego z zeszłorocznych koncertów gwiazda zaprezentowała widzom nagranie z wesela. Sanah zaśpiewała wtedy utwór “Ten Stan”.

Sanah poinformowała o adopcji

Sanah aktualnie przygotowuje się do trasy koncertowej “Schadzka u sanah”. Niedawno na Instagramie pokazywała fanom, jak kompletuje garderobę na te wydarzenie. Pomiędzy prezentacją kolejnych kreacji gwiazda podzieliła się ważną informacją. Otóż, Sanah dokonała adopcji!

Wokalistka nie omieszkała pochwalić się swoją pociechą. Jest nią mały hipopotamek, który otrzymał imię Sapo(h). Artystka nie zdradziła szczegółów procesu adopcji, za to wrzuciła na InstaStories nagranie z podopiecznym. 

Sapo(h) tak zareagował na wieść o sanahowej adopcji! I ja też tak zrobiłam - dodała.

Prawda, że to słodkie?

Sanah poinformowała fanów o adopcji. Bardziej nie mogła zaskoczyć, fot. Instagram

Sanah poinformowała fanów o adopcji. Bardziej nie mogła zaskoczyć, fot Instagram
Sanah poinformowała fanów o adopcji. Bardziej nie mogła zaskoczyć, fot. Instagram

Sanah poinformowała fanów o adopcji. Bardziej nie mogła zaskoczyć, fot Instagram
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Tagi: Sanah