Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani coraz bardziej martwią się o zdrowie Sanah. "Wygląda jak cień Zuzi sprzed roku"
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 08.02.2024 20:51

Fani coraz bardziej martwią się o zdrowie Sanah. "Wygląda jak cień Zuzi sprzed roku"

Sanah
Fani drżą o Sanah, fot. KAPiF, instagram.com/sanahmusic

Sanah przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę, za którą zbiera liczne komplementy. Spora część fanów już od dłuższego czasu zastanawia się jednak, czy z ich idolką nie dzieje się coś niedobrego. Niektórzy internauci wprost piszą o groźnej chorobie.

Sukcesy Sanah

Sanah to piosenkarka, która osiągnęła rzeczy, które dla wokalistek na polskim rynku muzycznym wcześniej właściwie wydawały się niemożliwe. Od momentu, gdy jej hitowy “Szampan” poleciał w eter, artystka w zasadzie nawet na chwilę nie znika z radiowych list przebojów oraz zestawień najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju. W tym miejscu warto również dodać, że Sanah jest również pierwszą Polką, która zagrała solowe koncerty na największych stadionach.

Sporo mówi się o tym, że sukcesy zawodowe idą u niej w parze ze szczęściem w życiu osobistym? Czy aby na pewno?

Sanah musi to zobaczyć! Nagranie z domu dziecka i łamiąca serce prośba małej Gabrysi Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah". Po jedną rzecz chętnie sięgnie znowu, ale druga?! "Smakuje jak..."

Sanah prywatnie

Sanah przyszła na świat 2 września 1997 roku w Warszawie jako Zuzanna Irena Jurczak. Po trzymanym początkowo w ścisłej tajemnicy przed mediami i fanami ślubie ze swoim długoletnim partnerem, Stanisławem Grabowskim, przyjęła nazwisko swojego ukochanego męża.

Niezliczona ilość przebojów, bestsellerowe płyty, sprzedające się jak świeże bułeczki bilety na kolejne trasy koncertowe, uznanie branży, intratne kontrakty, wspierający mąż… Z pozoru mogłoby się wydawać, że życie Sanah to bajka. Jest jednak jedna rzecz, która wiernym obserwatorom artystki już od dłuższego czasu spędza sen z powiek i sprawia, że bardzo martwią się o swoją idolkę. O co chodzi?

Fani drżą o Sanah

Nietrudno zauważyć, że w ciągu kilku lat obecności na polskiej scenie muzycznej Sanah przeszła sporą przemianę. I nie mamy tu na myśli jedynie kolejnych artystycznych wcieleń piosenkarki.

Pod zdjęciami Sanah na jej oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje na ten moment już przeszło 911 tysięcy użytkowników serwisu, coraz częściej pojawiają się pytania o jej wygląd i stan zdrowia.

A ja się martwię - chudzinka :( - napisała jedna z fanek pod wpisem z listopada ubiegłego roku.

Komentarz rozpętał gorącą dyskusję. Szybko okazało się, że tych, którzy martwią się o zdrowie Sanah, jest znacznie więcej.

  • Niestety już to nie wygląda zdrowo :(
  • No właśnie, może ona naprawdę cierpi na jakąś chorobę... Tylko nie chce jej publicznie ujawniać, zrozumiałe...
  • Wygląda jak cień Zuzi sprzed roku
  • Tutaj nie chodzi o trolling, tylko o to że fani zaczynają się o nią martwić. Może Zuza zapętliła się w swoim odchudzaniu? Zaburzenia odżywiania to podstępna choroba... Mam nadzieję, że jej bliscy odpowiednio o nią zadbają - czytamy.

Temat sylwetki Sanah powrócił pod jednym z najnowszych postów, w którym artystka zapytała swoich odbiorców, czy “ufają jej drobnej posturze”, prawdopodobnie zajawiając w ten sposób fragment tekstu swojego nadchodzącego utworu.

Staram się, ale weź już nie chudnij - oznajmiła jedna z fanek.

Myślicie, że wielbiciele Sanah faktycznie mają powody do niepokoju?

 

Tagi: Sanah