Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sanah musi to zobaczyć! Nagranie z domu dziecka i łamiąca serce prośba małej Gabrysi
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.12.2023 12:45

Sanah musi to zobaczyć! Nagranie z domu dziecka i łamiąca serce prośba małej Gabrysi

Sanah
Sanah fot. KAPiF.jpg

Dziennikarze portalu Goniec.pl udali się do Domu Dziecka w Gostyninie, a tam poruszyła ich historia małej Gabrysi. Sanah musi usłyszeć, o czym marzy dziewczynka?

Reporter z wizytą w domu dziecka

Grudzień i zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w niemal każdym polskim domu. Spędza się go z najbliższymi i celebruje wspólne chwile. Szczególnie jednak na ten wyjątkowy okres cieszą się najmłodsi. Dzieci wyczekują Mikołaja, spotkań przy choince i spełnienia najskrytszych marzeń. 

To także moment, kiedy mogą spędzić więcej czasu z rodzicami. W grudniu czas zdecydowanie zwalnia i pozwala celebrować niepowtarzalne momenty. 

Dla niektórych dzieci jest to jednak czas wyjątkowo smutny. Mieszkańcy domów dziecka szczególnie wtedy odczuwają brak najbliższych osób. Redaktor portalu Goniec.pl, Eryk Błaszak postanowił odwiedzić z kamerą Dom Dziecka w Gostyninie. Tam spotkał dziewczynkę z wyjątkowym marzeniem.  

O historii pani Heni z materiału Goniec.pl mówi cała Polska. Odwiedził ją kolejny gość. "Sytuacja zaczyna przerastać" Porażająca kwota! Tyle dzięki Dodzie zebrano w sumie dla pani Heni i jej syna. Finał jak z filmu Netflixa

Utalentowana Gabrysia z Domu Dziecka w Gostyninie

Portal Goniec.pl (którego właścicielem jest wydawnictwo Iberion) od dawna już wychodzi z kamerą do ludzi i chce być blisko także tych najbardziej potrzebujących. Zaledwie kilka tygodni temu dziennikarze Gońca poruszyli całą Polskę materiałem o starszej nauczycielce. Historia pani Heni, którą przedstawili, wzruszyła Polaków i sprawiła, że kobieta, opiekująca się schorowanym synem, otrzymała ogrom pomocy i nie musi się już martwić o przyszłość. 

Bohaterką kolejnego chwytającego za serce reportażu jest mała Gabrysia. Dziewczynka jest mieszkanką Domu Dziecka w Gostyninie. W rozmowie z dziennikarzem wyznała, że chciałaby w przyszłości zostać tancerką i piosenkarką. 

Zapytana o ulubioną piosenką Gabrysia nieco się zawstydziła. Wyznała jednak, że jej idolką jej Zuzanna Grabowska, czyli sanah. Tuż po reportażu dziewczynka przesłała jednak reporterowi nagranie, na którym widać jak śpiewa fragment utworu “Cząstka” swojej największej idolki. 

Opowiedziała też o największym marzeniu, a jej słowa sprawiają, że łzy dosłownie stają w oczach. 

O czym marzy Gabrysia z domu dziecka? Reportaż z Domu Dziecka w Gostyninie

Gabrysia, chociaż była nieco zawstydzona wizytą dziennikarzy, to postanowiła opowiedzieć przed kamerą o największym marzeniu. Okazuje się, że chciałaby poznać swoją idolkę. 

Chciałabym poznać Sanah - słyszymy na nagraniu. 

Postanowiła też pozdrowić piosenkarkę. Poniżej możecie zobaczyć cały reportaż z wizyty reportera Goniec.pl w Domu Dziecka w Gostyninie. Posłuchajcie, jak pięknie Gabrysia śpiewa utwór sanah. Momentami trudno odróżnić ją od oryginału. 

Myślicie, że wydarzy się bożonarodzeniowy cud i Gabrysi uda się spotkać ze swoją największą idolką? Miejmy nadzieję, że wideo dotrze do wokalistki. 

Sanah.jpg
Sanah fot. KAPiF
Sanah fot. KAPiF
Sanah fot. KAPiF
Sanah fot. KAPiF
Sanah fot. KAPiF
Tagi: Sanah