Sandra Walter Żródło: East News

Sandra Walter była gwiazdą TVN. Czym się teraz zajmuje?

22 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Sandra Walter była gwiazdą TVN. U szczytu kariery dostała nominację do prestiżowej nagrody Wiktora. Co takiego wydarzyło się w jej życiu, że musiała przerwać karierę? Czym zajmuje się dzisiaj?

  • Sandra Walter zasłynęła jako prowadząca programu Ananasy z mojej klasy.
  • W 2001 roku zrezygnowała z kariery telewizyjnej.
  • Jak donoszą media,Sandra poświęciła się rodzinie.

Sandra Walter zasłynęła jako prowadząca programu Ananasy z mojej klasy. To ta produkcja przyniosła jej największą sławę i popularność. W 2001 roku zrezygnowała z kariery przed kamerami, mimo iż dostała nominację do Wiktorów. Po jej odejściu Ananasy z mojej klasy prowadził Zygmunt Chajzer. Czym zajęła się Walter?

Sandra Walter - początki kariery

Córka Bożeny i Mariusza Walterów, założycieli stacji TVN, już od dziecka występowała przed kamerami. Brała udział między innymi w programach 5-10-15 i Mini playback show.

W końcu Sandra została gwiazdą stacji TVN. Jako prowadząca produkcji Ananasy z mojej klasy zyskała ogromną sympatię i uznanie widzów. W 2001 roku zrezygnowała z kariery telewizyjnej. Jak sama stwierdziła w rozmowie z portalem Gazeta.pl:

- Odeszłam, kiedy dostałam nominację do Wiktora. To był najlepszy moment.

Krystyna Loska przez 33 lata pracowała w TVP. Jaką teraz ma emeryturę?Krystyna Loska przez 33 lata pracowała w TVP. Jaką teraz ma emeryturę?Czytaj dalej

Swoją decyzję dziennikarka tłumaczyła chęcią rozwijania się na nieco szerszym polu. Chciała zająć się pisaniem scenariuszy i produkcją.

W 2010 roku Walter oficjalnie pożegnała się ze stacją TVN. Później razem ze swoją koleżanką Martą Kuligowską wydała książkę Bliźnięta atakują. Po premierze poradnika udzieliła jeszcze kilku wywiadów. Od tamtej pory słuch o niej zaginął.

Czym zajmuje się Sandra Walter?

Jak donoszą media, Sandra poświęciła się rodzinie.Po ślubie z Piotrem Nowakiem w 2004 roku wiele w jej życiu się zmieniło. W 2009 roku para doczekała się narodzin bliźniąt - Jagody i Mikołaja.

Okazuje się, że była gwiazda TVN zajęła się branżą nieruchomości. Jest wspólniczką w firmie budowlanej swojego męża.

Cóż, mimo obiecującej kariery w mediach Sandra zdecydowała się inaczej pokierować swoją ścieżką zawodową. Rodzina stanęła na pierwszym miejscu.

Mimo iż wszyscy widzowie zapewne chętnie zobaczyliby znów na ekranie Sandrę Walter, pozostaje życzyć jej spełnienia i szczęścia na jej własnej drodze życiowej, którą ostatecznie wybrała.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł