Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ściśle skrywany sekret Meghan Markle wyszedł na jaw. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.04.2024 19:43

Ściśle skrywany sekret Meghan Markle wyszedł na jaw. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości

Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle może być załamana. Sekret, który strzegła ostatnio jak oka w głowie, właśnie wyszedł na jaw. I nie chodzi tylko o jej nowy biznes. Co ujawniły brytyjskie tabloidy?

Co robią ostatnio Meghan Markle i książę Harry?

Meghan Markle na co dzień nie bryluje na ściankach ani nie ujawnia każdego szczegółu ze swojego życia prywatnego. Zaszyła się wraz z księciem Harrym i dziećmi w kalifornijskiej willi i stamtąd opracowuje wszelkie plany biznesowe. Mimo to ściąga uwagę prasy na całym świecie, dlatego ma niewielką szansę, by ukryć przed prasą jakikolwiek sekret.

W Wielkiej Brytanii nastroje są co najmniej ponure. Diagnoza raka u Karola III oraz księżnej Kate, kryzys zaufania do monarchii oraz powracające jak bumerang afery księcia Andrzeja nie dają optymistycznego obrazu rodziny królewskiej. Tymczasem księżna i książę Sussex za oceanem zajęci są czymś zupełnie innym, przeczytacie o tym poniżej.

Wyciekły tajne dokumenty Harry'ego i Meghan. Wydała się prawda na temat ich pobytu w USA Książę Harry najpierw upokorzony przez rodzinę królewską, a teraz to. Brytyjskie media huczą o wyroku

Książę Harry kręci nowy serial, a Meghan Markle?

Ostatnio Meghan i Harry zaangażowali się w kolejną kampanię charytatywną „Make March Matter”, skupiającą się na dzieciach. Jednak poza działalnością na polu społecznym księżna i książę Sussex dbają też o własne interesy. Harry bierze udział w nowym serialu dokumentalnym o mrocznej, ciemnej stronie sportu, jakim jest polo. Ostatnio zdjęcia do niego powstawały na Florydzie, na zawodach US Open Polo Championship.

Tymczasem portal Deadline ujawnił, że Markle szykuje całkiem inną produkcję, o dość zaskakującej tematyce. Mąż skupia się na sporcie, a ona? Brytyjska gazeta Daily Mail ujawniła zdjęcia z miejsca, w którym powstaje najważniejszy obecnie projekt księżnej, być może nawet istotniejszy od jej marki własnej. Zachodnia prasa nie kryje przy tym zgryźliwej ironii, szczegóły poniżej.

Sekrety Meghan Markle: co ujawniły gazety?

Daily Mail ujawnił, że żona księcia Harry'ego, we współpracy z Netflixem, przygotowuje nowy program o tematyce lifestylowej. Można się domyślić, że znajdzie się w nim sporo promocji jej nowo stworzonej marki American Riviera Orchard. Już kiedy ujawniono, jakie produkty prawdopodobnie pojawią się w ofercie, prasa nie kryła zaskoczenia.

Najwyraźniej w dążeniu do prześcignięcia zarówno Marthy Stewart, jak i Gwyneth Paltrow, Meghan będzie sprzedawać wszystko, od kielni ogrodniczych, po ręczniki kuchenne, świece zapachowe, kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji skóry i szampony dla zwierząt – natrząsa się Daily Mail.

Ale co z nowym serialem? I tutaj dziennikarze znaleźli powody do śmiechu. Co prawda Meghan chce w nowym serialu „radościami z gotowania, ogrodnictwa, rozrywki i przyjaźni”, ale… nie zamierza robić tego we własnym domu. Do tego celu wynajęła luksusową, gigantyczną posiadłość w Montecito od miejscowych milionerów i filantropów, pary Thomasa i Sherrie Cipolla. Zdjęcia mają powstawać tam do końca czerwca.

Kiedy Meghan Markle ogłosiła, że ​​ma zamiar zaprosić fanów do kuchni w ramach programu kulinarnego Netflixa, aby uświetnić swoją nowo wprowadzoną markę lifestylową, nigdy nie powiedziała, czyja to będzie kuchnia. […] Pokój rodzinny i kuchnia z francuskimi drzwiami otwierającymi się na patio, trawnik i góry, blaty Caesartone oraz 48-calowy piec Thermador są, odpowiednio, centralnym elementem posiadłości Montecito, w której księżna Sussex będzie doskonalić swój starannie wypielęgnowany wizerunek domowej bogini –  drwi „Daily Mail”.

Ostatnio żona Harry'ego była zajęta przesyłaniem znajomym influencerom dżemów własnej roboty, należących do oferty jej marki. Na razie jednak, poza przeciekami prasowymi, sama nie mówi zbyt wiele. Wróżycie sukces temu biznesowi?

Meghan Markle, książę Harry, American Riviera Orchard, produkty, serial
Dżem American Riviera Orchard, fot. Instagram @Tracy Robbins
Meghan Markle, książę Harry, American Riviera Orchard, produkty, serial
Meghan Markle i książę Harry, fot. SplashNews.com/East News

Źródło: Daily Mail, Deadline