Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Seria chorób, a teraz śmierć. I to w wieku 45 lat. Rodzina królewska w żałobie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.02.2024 20:00

Seria chorób, a teraz śmierć. I to w wieku 45 lat. Rodzina królewska w żałobie

Rodzina królewska
Śmierć w rodzinie królewskiej, fot. East News

Brytyjska rodzina królewska przechodziła ostatnio trudne chwile. Księżna Kate trafiła do szpitala, u króla Karola III wykryto nowotwór. Teraz na Brytyjczyków jak grom z jasnego nieba spadła informacja o śmierci.

Problemy brytyjskiej rodziny królewskiej

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii przeżywa ostatnio naprawdę upiorny czas. Wszystko zaczęło się od tajemniczej wizyty księżnej Kate, żony księcia Williama, w szpitalu. Nie wiadomo, jaki zabieg został wykonany, lecz arystokratka wciąż dochodzi po nim do siebie. Równocześnie z tą informacją pojawiły się jeszcze gorsze wieści.

Król Karol III przechodził zabieg związany z przerostem prostaty. Podczas badania wykryto jednak u niego nowotwór, co już potwierdził Pałac Buckingham. Wyjaśniono, że nie jest to rak prostaty, lecz nie sprecyzowano, jaki konkretnie.

Właśnie nadeszła rozdzierająca serce wiadomość. Czyj pogrzeb odbędzie się już niedługo?

Król Karol ma raka! Pałac potwierdził najgorsze. Teraz czas na reakcję Harry’ego Pilne wieści o stanie zdrowia księżnej Kate. Pałac Kensington wydał oświadczenie

Śmierć w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Angielskie media donoszą, że jeszcze w tym miesiącu wraz z żoną uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez królową Kamilę na cześć twórczości Szekspira. Teraz jednak Pałac Buckingham wydał smutny komunikat:

Król i Królowa zostali poinformowani o śmierci Thomasa i dołączają do księcia i księżnej Michael z Kentu oraz wszystkich tych, którzy go znali, w żałobie po ukochanym członku rodziny. W szczególności Ich Wysokości przesyłają najszczersze myśli i modlitwy Gabrielli i całej rodzinie Kingstonów – brzmi oświadczenie rodziny królewskiej.

Lady Gabriella, brytyjska pisarka, poślubiła finansistę Thomasa Kingston w maju 2019 roku. Niestety arystokrata zmarł w wieku 45 lat. Co dokładnie się wydarzyło?

Nie żyje członek rodziny królewskiej, miał tylko 45 lat

Mąż Lady Gabrielli Kingston, Thomas Kingston, zmarł w wieku 45 lat. W oświadczeniu wydanym w imieniu żony oraz całej rodziny zmarłego czytamy:

Z najgłębszym smutkiem informujemy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlał życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć była wielkim szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego odejście – napisano w komunikacie.

Thomas Kingston został znaleziony martwy w posiadłości w Gloucestershire w niedzielę wieczorem. Służby ratunkowe zostały wezwane na miejsce zdarzenia, jednak były bezradne. Wiadomo, że zostanie przeprowadzone dochodzenie w celu ustalenia przyczyny śmierci, ale nie stwierdzono żadnych podejrzanych okoliczności ani udziału osób trzecich.