Anna Przybylska - siostra pokazała pamiątkę po aktorce Żródło: TRICOLORS/East News

Siostra Anny Przybylskiej pokazała pamiątkę po aktorce

26 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Aktywna w social mediach siostra Anny Przybylskiej pochwaliła się uroczymi ozdobami wielkanocnymi. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu uwagę zwraca jednak jeszcze jedna rzecz. Wnętrze pokoju Agnieszki Kubery uzupełnia bowiem czarno-biała fotografia jej zmarłej siostry. Widok pamiątki wzrusza do łez.

  • Przy Annie Przybylskiej do samego końca czuwali najbliżsi
  • Aktorkę łączyła silna więź ze starszą siostrą
  • Agnieszka Kubera dba o to, by pamięć o Annie Przybylskiej nie zginęła
  • W czwartek pokazała zdjęcie, które przypomina jej o zmarłej siostrze

Siostra Anny Przybylskiej z niecierpliwością oczekuje na nadejście świąt wielkanocnych. Świadczy o tym jej najnowszy post, którego głównymi bohaterkami są poduszki z króliczkami. Oprócz elementów dekoracyjnych w jej pokoju gości także wzruszające zdjęcie młodszej siostry.

Czarno-biała fotografia Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera regularnie korzysta z social mediów. Jej instagramowy profil uzupełniają zdjęcia najbliższych, ukochanego psa, a także ręcznie wykonywanych ozdób. Co jakiś czas wzrok internautów cieszą także materiały z Anną Przybylską w roli głównej. Przypomnijmy, że jedną z takich pamiątek po zmarłej siostrze było nagranie ze szpitala.

Film Agnieszki Kubery prezentuje Annę Przybylską, która po raz pierwszy zobaczyła swojego nowo narodzonego siostrzeńca Miłosza. Poruszające nagranie ze spotkania w szpitalu bardzo szybko obiegło sieć. Jak się okazało, jego autorem jest życiowy partner Przybylskiej, Jarosław Bieniuk.

- Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto – pisała wówczas Kubera (więcej TUTAJ).

Nagranie Ani trzymającej w rękach małego Miłosza trafiło do mediów społecznościowych w grudniu ubiegłego roku. Wczoraj siostra zmarłej aktorki pochwaliła się natomiast kolejnym kadrem przypominającym o aktorce. Nie da się ukryć, że ramka ze zdjęciem Przybylskiej została ustawiona na honorowym miejscu. Zobaczcie sami.

Nie żyje aktorka Jessica WalterNie żyje aktorka Jessica WalterCzytaj dalej

Silna siostrzana więź

Agnieszka Kubera i Anna Przybylska były ze sobą bardzo związane. Kobiety wspierały się po śmierci ojca, a także we wszystkich problemach życia codziennego. Gdy lekarze postawili aktorce potworną diagnozę, rozpoznając raka trzustki, jej siostra dowiedziała się o tym jako pierwsza. Kciuki trzymała za nią do samego końca.

- Gdy już wiedzieliśmy, że jest niefajnie, uczepiliśmy się statystyk. „Na bank jesteś w tych dwóch procentach, które dożywają pięciu lat!”. Pięć lat to dużo. Wszystko może się zmienić w leczeniu. Później się okazało, że niefajnie jest być w tych dwóch procentach – wspominała w jednym z wywiadów.

Czym zajmuje się Agnieszka Kubera?

Siostra Anny Przybylskiej nigdy nie była związana z show-biznesem. Jej popularność wzrosła, dopiero gdy Polskę obiegły informacje o chorobie popularnej aktorki. Dziś konto Anny Kubery na Instagramie obserwuje prawie 9 tysięcy użytkowników.

Anna Kubera ma duszę artystki. Siostra zmarłej aktorki uwielbia własnoręcznie tworzyć elementy dekoracyjne, takie jak ozdoby świąteczne czy pudełka kwiatowe. Produkty z jej oferty można bez problemu zamówić za pośrednictwem stron internetowych.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł