Swiatgwiazd.pl
Anna Przybylska - nagranie ze szpitala

East News/PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 10.01.2013 SEP - premiera filmu N/Z:Przybylska Anna

Siostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Fani wzruszeni

24 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała w sieci poruszające nagranie. Pokazała, jak wyglądało pierwsze spotkanie aktorki z nowo narodzonym siostrzeńcem. Widok uśmiechniętej kobiety z dzieckiem na rękach rozczulił tysiące internautów.

Agnieszka Kubera dba o to, by pamięć o Annie Przybylskiej nie ustała. Na jej profilach w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się więc zdjęcia i filmy będące wspomnieniem zmarłej siostry. Jedno z nagrań trafiło do sieci w rocznicę śmierci aktorki.

Poruszające nagranie Anny Przybylskiej

Użytkownicy Instagrama mogli niedawno podziwiać portret Anny Przybylskiej, który zaprezentowała im Agnieszka Kubera. Jak przyznała starsza siostra aktorki, z taką pamiątką przy boku świętowanie imienin było dla niej dużo większą radością.

- Ogromnie dziękuję, że imieniny mogę spędzić z siostrą – napisała.

Podobna sytuacja miała miejsce 26 grudnia ubiegłego roku, kiedy Anna Przybylska obchodziłaby swoje 42. urodziny. To od lat wyjątkowy dzień nie tylko dla jej bliskich, ale także dla licznej grupy wiernych fanów. To również okazja do publikowania nieznanych dotąd pamiątek po zmarłej aktorce.

Jedną z takich perełek okazał się film, który 26 grudnia trafił na instagramowy profil Agnieszki Kubery. Fani po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak uwielbiana przez nich artystka poznała swojego nowo narodzonego siostrzeńca Miłosza. Jak wynika z opisu pod nagraniem, za kamerą stał życiowy partner Przybylskiej, Jarosław Bieniuk.

- Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto – czytamy.

Film ze szpitala od razu wywołał lawinę komentarzy, w których internauci zachwycali się urodą nieżyjącej już aktorki. Wielu z nich przyznało się także do ogromnego wzruszenia, jakie wywołał u nich widok ze szpitalnego korytarza.

- Wzruszyłam się. Mimo że nie znałam Ani prywatnie za każdym razem wzrusza mnie wspomnienie o niej – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Wszystkiego najlepszego Aniu gdziekolwiek teraz jesteś. Piękne wspomnienie… Ściskam Waszą rodzinkę, dużo siły – dodała kolejna.

Śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska przez długi czas zmagała się z chorobą nowotworową trzustki. Wszyscy bliscy i fani do końca mieli nadzieję, że uda jej się wygrać. Niestety, rak okazał się silniejszy. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat.

- Gdy już wiedzieliśmy, że jest niefajnie, uczepiliśmy się statystyk. „Na bank jesteś w tych dwóch procentach, które dożywają pięciu lat!”. Pięć lat to dużo. Wszystko może się zmienić w leczeniu. Później się okazało, że niefajnie jest być w tych dwóch procentach – wyznała starsza siostra aktorki w jednym z wywiadów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Po latach ojciec ujawnił kulisy związku Diany z kochankiem. Bolesne słowa

  • Ogromna wpadka na żywo w TVP. Reakcja prowadzącego powala

  • Szymon Hołownia obchodzi rocznicę i chwali się zdjęciem ze ślubu. Nie uwierzycie, kto był świadkiem

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >