Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Siostra Zborowskiej rozgadała się o imieniu drugiej córki Zosi. Powiedziała to publicznie
Anna Lipska
Anna Lipska 18.02.2024 14:43

Siostra Zborowskiej rozgadała się o imieniu drugiej córki Zosi. Powiedziała to publicznie

Siostra Zborowskiej o imieniu dla jej córki
Siostra Zborowskiej o imieniu dla jej córki, fot. Instagram

Siostra Zborowskiej rozgadała się o imieniu drugiej córki Zosi. W relacji na Instagramie Hanna Neves od razu odpowiedziała internaucie. Co zdradziła?

Kim jest Hanna Neves?

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski doczekali się dwóch córek. O ile o Zofii Zborowskiej wiadomo sporo z powodu jej kariery w mediach, jej siostra nieco rzadziej pokazuje się przed fotografami. Hania świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych, gdzie ujawnia rzeszy obserwatorów kulisy prywatności. 

Głośno było o jej życiu miłosnym, gdy zakończyła małżeństwo po 15 latach i związała się z brazylijskim prawnikiem. Związek nie przetrwał, ale za to siostra Zofii Zborowskiej zadomowiła się w Brazylii, gdzie mieszka z dziećmi. 

Córki bardzo przeżyły rozstanie rodziców. W podcaście "Tato, no weź!" opowiedziała o kryzysie w małżeństwie i reakcji dziewczynek: 

U nas słabo się układało od jakiegoś czasu, zanim mój mąż się od nas wyprowadził. [...] Mieliśmy powolny rozpad, w miarę naturalny. Najstraszniejsze jest to w rozwodzie, kiedy są dzieci. Dzieci bardzo cierpią, obwiniają się. To była jedna z pierwszych rzeczy, jakie powiedzieliśmy, że to nie jest ich wina — wyznała. 

Obecnie Hanna cieszy się czasem spędzonym z córkami i od czasu do czasu pojawia się w mediach społecznościowych rodziców i siostry.

Fani boją się o Martę Manowską! Tuż po finale "The Voice Senior" opublikowała zdjęcia i się zaczęło Dawid Kwiatkowski w końcu powiedział to publicznie! Niby wszyscy się spodziewali, ale jednak...

Zofia Zborowska spodziewa się drugiej córki

Mimo że siostry dzieli ocean, to mają bardzo dobre relacje i pozostają w stałym kontakcie. Zosia niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiej córki. Oczywiście zaczęły się spekulacje, jak będzie miała na imię. Jej pierworodna to Nadziejka, więc można oczekiwać, że i kolejne dziecko doczeka się równie oryginalnego miana.

Nadzieja twierdzi, że jej siostra będzie miała na imię Pędzel, o czym pisaliśmy tutaj. A co zdradza Hanna Neves?

 

Siostra Zborowskiej o imieniu jej drugiej córki

Jak już pisaliśmy, Hanna Neves jest bardzo aktywna na Instagramie. Podczas najnowszej sesji pytań i odpowiedzi, jeden z internautów zagaił ją na temat imienia drugiej siostrzenicy. 

Wiesz już, jak córka Zochy będzie mała na imię? - zapytał.

Hania nie odmówiła odpowiedzi, tylko tajemniczo napisała:

Coś tam wiem.

Po czym zrobiła ankietę, w której odpowiedzią jest “tak” lub “nie”… Czyżby dała coś do zrozumienia? Zobaczcie poniżej.

Hanna Neves, fot. Instagram
Hanna Neves, fot. Instagram
Zosia Zborowska, Maria Winiarska, Hanna Neves, fot. KAPIF
Zosia Zborowska, Maria Winiarska, Hanna Neves, fot. KAPIF
Zosia Zborowska, Maria Winiarska, Hanna Neves, fot. KAPIF
Zosia Zborowska, Maria Winiarska, Hanna Neves, fot. KAPIF