Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Skiba

Jakub Kaminski/East News

Skiba wypowiedział się na temat Kukiza: "Ostrzegałem, że Paweł Kukiz to człowiek nieodpowiedzialny"

14 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Członek zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba udzielił wywiadu „Wirtualnej Polsce”, w którym wypowiedział się na temat Pawła Kukiza i jego zachowania podczas głosowania ws. „Lex TVN” w Sejmie. Zdanie muzyka na jego temat było jednoznaczne — Ostrzegałem i mówiłem, że to człowiek nieodpowiedzialny — komentuje komik.

  • Krzysztof Skiba wypowiedział się na temat Pawła Kukiza

  • Artysta ostrzegał przed jego osobą jeszcze podczas wyborów prezydenckich

  • Dodał kilka słów o członkach zespołu Lady Pank: Janie Borysewiczu i Januszu Panasewiczu

To, czym „popisał się” Paweł Kukiz w Sejmie długo nie zostanie mu zapomniane, zatem kolejni artyści udzielają wywiadów na jego temat. Tym razem padło na reprezentanta grupy Big Cyc.

Krzysztof Skiba o Pawle Kukizie

To prawdopodobnie była jedna z najgłośniejszych „zmian zdania” lub, jak sam zainteresowany rzekł, „pomyłka” w historii polskiej polityki. Paweł Kukiz naraził się milionom Polaków, popierając Lex TVN, wcześniej głosując za odroczeniem obrad Sejmu w tej sprawie. Na jego temat zmieniła zdanie znaczna część polskiego społeczeństwa, w tym wielu jego kolegów z branży muzycznej.

Dla „Wirtualnej Polski” kilku słów o Kukizie udzielił popularny muzyk i komik Krzysztof Skiba. Jak twierdzi, nie ma zamiaru potęgować agresji, a wulgarne wyrażanie się w sprawie muzyka też nie jest dobre. Jednakże potwierdził, że już wcześniej miał wątpliwości, ku swojemu byłemu koledze z branży.

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska uderzyła w Kukiza po ostatnich wydarzeniach. Mocny komunikat

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


- Gdy Kukiz miał ponad 20 proc. poparcia jako kandydat na prezydenta, to ostrzegałem i mówiłem, że to człowiek nieodpowiedzialny, rozchwiany emocjonalnie i absolutnie nie nadaje się na stanowiska polityczne — powiedział Krzysztof Skiba dla WP.

Krzysztof Skiba na temat słów Janusza Panasewicza i o Janie Borysewiczu

Pytany o wpisy członków zespołu Lady Pank: Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza na temat Pawła Kukiza, Krzysztof Skiba odpowiedział, że pierwszy z wymienionych raczej często o polityce się nie wypowiada.

Przypomnijmy, że znany basista wykreślił polityka z ich wspólnej płyty, co opublikował w mediach społecznościowych. Równie krytycznie wypowiedział się Janusz Panasewicz, który przyznał, że „wstydzi się każdego dnia, w którym przyszło podać mu rękę”. To właśnie w tym przypadku odniósł się do wcześniej wspomnianej agresji i potęgowania nienawiści, co jego zdaniem nie ma sensu.

On sam woli skupić się na robieniu żartów, do czego przyzwyczaił swoich fanów. Nazwanie Pawła Kukiza nieodpowiedzialnym, było powiedziane na podstawie tego, że jeszcze lata temu sądził się ze swoim zespołem. Stało się to po nagraniu przez Piersi wielkiego hitu „Bałkanica”.

- Cechuje go małostkowość, przerost ambicji i megalomania. To zbiór cech, które nie nadają się do polityki. Jarosław Kaczyński, jako wytrawny gracz, ustawia go na szachownicy jako przydatnego pionka — dodaje Krzysztof Skiba.

Co sądzicie o jego słowach?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >