Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Smaszcz pastwi się nad Kurzopkami. Tylko u nas odpowiedź Cichopek! Ujawniamy termin pierwszej rozprawy sądowej
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 10.08.2023 16:46

Smaszcz pastwi się nad Kurzopkami. Tylko u nas odpowiedź Cichopek! Ujawniamy termin pierwszej rozprawy sądowej

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski fot.KAPiF

Paulina Smaszcz dodała w sieci mocny wpis, w którym bez żadnych zahamowań uderzyła w Macieja Kurzajewskiego i Kasię Cichopek. Wiemy jak zareagowali na to zakochani i czy “kobieta petarda” poniesie konsekwencje. Świat gwiazd dotarł też do informacji na temat pierwszej daty rozprawy sądowej.

Paulina Smaszcz ostro o Macieju Kurzajewskim

Paulina Smaszcz nie daje zapomnieć o sobie fanom. Co jakiś czas udziela wywiadów, w których nie szczędzi przykrych słów pod adresem byłego męża. Regularnie też uderza w Kasię Cichopek. 

Zakochani konsekwentnie nie komentują sprawy, ale ostatni cios wobec nich był naprawdę mocny. Paulina zamieściła w sieci wpis, w którym uderzyła w wypoczywającą aktualnie w Grecji parę. Co napisała?

Paulina Smaszcz naśladuje... Katarzynę Cichopek? Burza w komentarzach: "Dramat i komedia w jednym"

Paulina Smaszcz uderza w Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz nie raz już udowodniła, że nie darzy sympatią ani byłego męża, ani jego nowej partnerki. W przykrych słowach opisywała ich w kilku wywiadach, ale też w social mediach. Zakochani aktualnie odpoczywają na urlopie w Grecji, a to mocno nie spodobało się kobiecie petardzie. Postanowiła wrzucić do sieci wpis, w którym uderzyła w byłego męża i Kasię. 

Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same- zaczęła Paulina swój obszerny wpis.

Kolejne słowa są jeszcze ostrzejsze, a była żona dziennikarza podważyła nawet to, że zakochani remontują dom, w którym chcą wspólnie zamieszkać. 

W domu rodzinnym w Starej Miłośnie nie ma żadnego remontu i nigdy go nie było. 

Wszystko, co napisała Paulina znajdziecie w jej poniższym wpisie.

 Czy poniesie konsekwencje?

Paulina Smaszcz .jpg
Paulina Smaszcz fot. KAPiF
Paulina Smaszcz (41).jpg
Paulina Smaszcz fot. KAPiF

Czy Paulina Smaszcz poniesie konsekwencje mocnych wpisów o Cichopek?

Aby dowiedzieć się, co na temat odważnych słów Pauliny myślą Kasia i Maciej, skontaktowaliśmy się ze znajomymi pary. 

Po tym wpisie jesteśmy zszokowani jej postawą, ale wiadomo, że szczęście Kasi i Macieja jest solą w oku dla Pauliny. To przecież ona jako pierwsza zażądała rozwodu i chciała układać sobie życie na nowo – zdradzają nam znajomi zakochanych.

Jaka jest odpowiedź Kasi na zachowanie Smaszcz?

 Na szczęście Kasia i Maciej zachowują zimną krew w tej sytuacji i nie dają ponieść się negatywnym emocjom. Kasia nie chce wchodzić w konfrontację z Pauliną. Skupiają się przede wszystkim na budowaniu pozytywnych relacji, a odpowiedź Smaszcz usłyszy w sądzie – dodaje nasz informator.

Jak przekazali nam przyjaciele Kurzopków, ostatni wpis Pauliny zapewne jesienią będzie jednym z dowodów w sprawie. Światu gwiazd udało się dotrzeć do terminu sprawy sądowej:

W październiku ruszy proces o zniesławienie, do którego prawnicy pary są doskonale przygotowani. Kasia i Maciej złożyli dwa oddzielne pozwy o naruszenie dóbr osobistych związanych z ich wizerunkiem. Takie wpisy jak ten ostatni są tylko i wyłącznie kolejnym dowodem w sprawie - dodają znajomi Kasi i Macieja. 

Zdaje się, że sprawy pomiędzy Pauliną a Maciejem i Kasią niestety będą musiały trafić na wokandę. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. Instagram @katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. Instagram @katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. KAPiF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski fot. KAPiF
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszc fot. Instagram @paulina.smaszcz