Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Smutne doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda zupełnie odcięła się od świata
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 24.03.2022 09:49

Smutne doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda zupełnie odcięła się od świata

Beata Tyszkiewicz
TRICOLORS/East News

Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz? Gwiazda Polsatu od dawna unika mediów i nie pokazuje się publicznie. Tymczasem do fanów docierają wyjątkowo niepokojące informacje.

Beata Tyszkiewicz od kilku lat konsekwentnie trzyma się swojego postanowienia o całkowitym odcięciu się od życia publicznego. Mimo to sporadycznie przedostają się kolejne informacje na jej temat. Ostanie szczególnie martwią.

Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz?

Była prawdziwą damą, wybitną aktorką i jedyną w swoim rodzaju jurorką. Przez lata spełniała się jako sędzia w "Tańcu z gwiazdami", ale też na deskach teatru.

Chociaż Polacy ją uwielbiali, kilka lat temu postanowiła całkowicie odsunąć się w cień. To jednak nie sprawiło, że zainteresowanie jej osobą przeminęło... wręcz przeciwnie.

Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, jakoby z Beatą Tyszkiewicz nie było najlepiej. Sytuacja ponoć jest na tyle poważna, że gwiazda wymaga ciągłej opieki. Jej córka Karolina miała namawiać ją, by ta zamieszkała z nią w dworku w Głuchach, ale aktorka odmówiła. W związku z tym Karolina Wajda ma w planach zamieszkać w mieszkaniu mamy.

To jednak nie koniec niepokojących informacji. Sporo mówi się również o emeryturze aktorki, która w jej przypadku ma być głodowa. Przedtem Beata Tyszkiewicz dostawała co miesiąc zaledwie 1300 złotych, z kolei po waloryzacjach świadczenie ma wynosić niewiele więcej, bo 1500 złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Wielka radość w życiu Martyny Wojciechowskiej, pokazała wymowne zdjęcie

  2. Małgorzata Rozenek w centrum skandalu, internauci nie mają litości

  3. Wyciekło porażające nagranie Małgorzaty Foremniak. Co stało się z jej twarzą? Fani zamarli

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: