Swiatgwiazd.pl
Kulesza

Pawel Wodzynski/East News

Studencka przyjaźń Agaty Kuleszy i Małgorzaty Kożuchowskiej. „Przeżyłyśmy mnóstwo historii”

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agata Kulesza dziś jest jedną z najlepszych polskich aktorek - przez lata kariery dorobiła się wielu sukcesów. W niedawnym wywiadzie wspomniała swoje ciekawe początki w warszawskiej PWST. Okazuje się, że na studiach mieszkała z inną gwiazdą polskiego kina.

  • Agata Kulesza przez lata dorobiła się statusu jednej z najlepszych polskich aktorek

  • Okazuje się, że na studiach nieźle imprezowała

  • Ze swoją współlokatorką z czasów młodości udzieliły zabawnego wywiadu, w którym wspominają początki aktorskiej kariery

Polskie środowisko filmowe nie jest zbyt duże - większość największych polskich aktorów dobrze zna swoich kolegów po fachu. Agata Kulesza podzieliła się wspomnieniem z czasów studenckich, wiele ciekawych wspomnień ma ze swoją ówczesną współlokatorką, która dziś również jest bardzo rozchwytywaną artystką. Wiecie o kim mowa?

Kim jest znana współokatorka Agaty Kuleszy z czasów studiów?

Agata Kulesza jest bez wątpienia jedną z największych polskich aktorek. Przez lata kariery udowodniła, że potrafi zagrać wiele, w najróżniejszych projektach. Niedawno zgarniała laury za jej wybitną rolę w filmie ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", gdzie zagrała matkę głównego bohatera.

Niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym wspomniała swoje czasy studenckie. Jak wielu polskich aktorów jest absolwentką jednej z najlepszych uczelni polskich, PWST w Warszawie, gdzie od najlepszych specjalistów uczyła się aktorskiego fachu. Stamtąd też ma wiele cennych znajomości.

Okazuje się, że nie jest jedyną aktorką ze swojego rocznika, która osiągnęła sukces. Na studiach Kulesza miała wynajmować kawalerkę z... Małgorzatą Kożuchowską! Niedawno opublikowała wpis, w którym podzieliła się wspomnieniami wspólnych początków. Gwiazdy są więc przykładem tego, że wieloletnia przyjaźń jest w showbiznesie możliwa.

Aktorki wspominają niejedną imprezę w ich wspólnym mieszkaniu. Mimo niewielkiego metrażu ich zaledwie 33-metrowego mieszkania, studentki często zapraszały gości ze swojej uczelni. Podobno to Agata Kulesza była tą bardziej imprezową. Mieszkanie miało pamiętać imprezy tak duże, że gości zapraszano na balkon, bo nie mieścili się w środku.

Marta_rolnik

Marta z „Rolnik szuka żony” była o krok od depresji. Teraz apeluje do kobiet

CZYTAJ DALEJ

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska wspominają czasy studenckie

Okazuje się, że studia w artystycznej szkole to nie tylko ciężka praca. Choć aktorki wspólnie wspominają też noce spędzone na nauce, dużo chętniej opowiadają o wieczorach spędzanych w towarzystwie znajomych ze szkoły. Dla studentów przyjeżdżających z całej Polski, mieszkanie nieopodal szkoły było oczywistym punktem spotkań.

- Mieszkałyśmy blisko szkoły. Większość ludzi na roku była spoza Warszawy […] Agata nigdy nie pamiętam, żebyś wróciła sama. Zawsze Agata wracała z towarzystwem - wspomina Kożuchowska.

Mieszkanie aktorek w pobliżu szkoły w centrum Warszawy szybko stało się centrum spotkań dla młodych adeptów aktorstwa. Opowiadają dziś, że bardzo dobrze wspominają ten czas, a nawiązane wówczas znajomości do dziś owocują. Wiedzieliście, że od tak dawna się przyjaźnią?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Karol Strasburger obchodzi dzisiaj urodziny. Jak wspomina dzieciństwo?

  • Internautka skrytykowała Marcelinę Ziętek. Dziewczyna Żyły odpowiedziała

  • Kasia Cichopek wystąpiła w spocie TVP Kobieta. Fani pytają o jej stopy

Źródło: JastrząbPost

Zdjęcie wyróżniające artykuł pochodzi z nagrania wywiadu z Andrzejem Piasecznych, które dostępne jest na kanale Mariusza Kozaka w serwisie YouTube.

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >