Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Świat Według Kiepskich" żegna serialową Halinkę
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.06.2024 14:22

"Świat Według Kiepskich" żegna serialową Halinkę

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. Facebook

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorkę pożegnał zespół serialu “Świat według Kiepskich”. Po tych słowach trudno powstrzymać łzy.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

O śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki w social mediach jako pierwsza poinformowała aktorka Renata Pałys. Zamieściła krótką informację, w którą na samym początku fani nie mogli uwierzyć. 

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka - napisała.
 

Sieć natychmiast zalała lawina kondolencji. Nie brakowało wpisów od fanów, gwiazd show-biznesu, a także najbliżej rodziny gwiazdy serialu “Świat według Kiepskich”. Ekipa kultowego sitcomu również pożegnała serialową Halinkę. 

Marzena Kipiel-Sztuka przebywała w ośrodku psychiatrycznym Marzena Kipiel-Sztuka poważnie chorowała. Na co zmarła aktorka?

Ekipa "Świata Według Kiepskich" żegna Marzenę Kipiel-Sztukę

“Świat według Kiepskich” to serial, który przez ponad dwie dekady pojawiał się na antenie i był uwielbiany przez widzów. Niestety ja po jakimś czasie zaczęli mówić fani, krążyło nad nim swoiste fatum. Najpierw widzowie pożegnali Krystynę Feldman wcielającą się w słynną Babkę Kiepską. Zmarli również: Bohdan Smoleń, Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski. 

Teraz zrozpaczeni fani żegnają kolejną  z głównych postaci sitcomu. W sieci pojawił się poruszający wpis ekipy serialu. 

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Kipiel-Sztuka, wspaniała aktorka, przyjaciółka i dobry człowiek. Ale żaden artysta nie odchodzi naprawdę, dopóki żyje jego sztuka i pamięć o nim. Będziemy tęsknić - napisano.

Pod postem pojawiła się lawina wpisów od zrozpaczonych internautów.

  • Najwięksi aktorzy ŚWK poza Grabowskim odeszli. Pani Marzena stworzyła rewelacyjną postać Halinki Kiepskiej, zostanie z nami w setkach odcinków serialu. Ogromny żal i smutek... 
  • Bardzo lubiłam Panią Marzenkę. Najbardziej pozytywna postać w serialu Kiepskich.
  • Jest mi naprawdę przykro, niewiem co mam teraz powiedzieć na myśl że pani odeszła od nas. Zawsze będzie pani w naszych sercach i pamięć jest dlugowieczna.

W sieci pożegnała ją również rodzona siostra.

Siostra żegna Marzenę Kipiel-Sztukę

Marzena Kipiel-Sztuka uskarżała się na samotność i wiadomo, że w dorosłym życiu nie miała najlepszych relacji z siostrą, o czym ta wspomniała w pożegnalnym wpisie

Zmarła dziś moja siostra.… Marzena Kipiel Sztuka serialowa Halinka Kiepska
Nie miałyśmy dobrych relacji, nie będę tego ukrywać, bo większość to wie. Moja jedyna siostra i zawsze siostra. Jak byłam mała, zawsze mnie broniła i manto spuszczała każdemu, kto mi krzywdę zrobił. Zawsze mówiła, że mnie nienawidzi, ale kocha i nigdy nie pozwoli, żeby ktoś mnie skrzywdził. Mądra,  inteligentna,  uparta...
Kocham Ciebie Marzis - napisała Dorota Kipiel. 

KAPIF_oryginal_K849757F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF