Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Szostak opublikowała urocze wideo. Nie rozpacza po rozstaniu? Pokazała, z kim spędza poranek
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.04.2024 14:11

Sylwia Szostak opublikowała urocze wideo. Nie rozpacza po rozstaniu? Pokazała, z kim spędza poranek

Sylwia Szostak i Akop Szostak, fot. instagram.com/sylviafitness
Sylwia Szostak i Akop Szostak, fot. instagram.com/sylviafitness

Sylwia Szostak szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Akopem? W mediach społecznościowych gwiazdy pojawiło się nagranie, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, jak trenerka pociesza się po zakończeniu związku.

Rozstanie Akopa i Sylwii Szostak

To może być najgłośniejsze rozstanie tego roku. Sylwia i Akop Szostak, którzy przez lata stanowili idealny duet zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, zdecydowali się podążać swoimi własnymi ścieżkami.

O rozstaniu poinformowali swoich fanów poprzez oświadczenie zamieszczone w mediach społecznościowych. Dowiadujemy się z niego, że para postanowiła rozejść się w pełnym szacunku.

Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali - czytany w wydanym komunikacie.

Godlewska rozgadała się o rozstaniu Szostaków. Kontrowersyjna celebrytka ma sporo do powiedzenia na temat ich związku Dwa głośne rozstania w show-biznesie są ze sobą powiązane?! Sylwia Szostak odpowiedziała na pytanie o... Kubańczyka!

Fani oburzeni rozstaniem Sylwii i Akopa Szostaków

Choć od ogłoszenia rozstania Sylwii i Akopa Szostaków minęło już kilka dni, fani wciąż nie mogą pogodzić się, że jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu zdecydowała się na zakończenie związku.

Wielu internautów nie ukrywa, że czuje się oszukanych. Komentatorzy przypominają, że niemal do ostatnich chwil byli “zwodzeni” publikacjami w mediach społecznościowych świadczących o tym, że w relacji nie dzieje się nic złego.

Wielbiciele Akopa Szostaka przypominają, że zaledwie kilka dni przed ogłoszeniem zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zobaczyć można było, że sportowiec zdecydował się wytatuować wizerunek swojej ukochanej na plecach.

Sylwia Szostak nie rozpacza po rozstaniu?

Choć Sylwia Szostak przeżywa z pewnością niełatwy czas w swoim życiu, z pocieszeniem spieszą jej ukochane pieski. Wraz z Akopem trenerka personalna zdecydowała się niegdyś na adopcję czterech czworonogów.

W sobotę na Instagramie gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym zobaczyć możemy ją bawiącą się z psiakami. Widać wyraźnie, że opieka nad nimi sprawia jej ogromną radość i niesie satysfakcję.

Małżeństwo zdecydowało już, że po rozstaniu podzieli się zwierzętami. Z uwagi na to, że pieski bardzo się do siebie przywiązały, zamierzają też aranżować spotkania, na których będą mogły bawić się w swoim towarzystwie.

psy Sylwii Szostak
fot. instagram.com/sylviafitness
psy Sylwii Szostak
fot. instagram.com/sylviafitness
psy Sylwii Szostak
fot. instagram.com/sylviafitness