Swiatgwiazd.pl
Sylwia Wysocka została dotkliwie pobita? Tygodnik "Rewia" przekazała niepokojące wieści

TRICOLORS/East News

Sylwia Wysocka została dotkliwie pobita? Tygodnik "Rewia" przekazała niepokojące wieści

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Tygodnik "Rewia" podał bardzo zaskakujące i niepokojące informacje. Polska aktorka filmowa, Sylwia Wysocka miała zostać dotkliwie pobita i okradziona. Jak czytamy, trwa śledztwo w tej sprawie. Artystka ma mieć złamany kręgosłup w kilku miejscach.

  • Tygodnik "Rewia" informuje, że aktorka Sylwia Wysocka została pobita

  • Artystka ma mieć połamany kręgosłup w kilku miejscach

  • Trwa śledztwo w sprawie pobicia z kradzieżą

Sylwia Wysocka kojarzona jest przede wszystkim z licznych ról w polskich filmach i serialach, dzięki czemu zyskała dużą rozpoznawalność. Aktorka udzieliła "Rewii" wywiadu, w którym potwierdziła fakt, że została dotkliwie pobita.

Sylwia Wysocka została pobita

Sylwia Wysocka jest aktywną aktorką od 1984 roku. Swój debiut przed kamerami zaliczyła w filmie "1944", gdzie wcieliła się w rolę Marii. Od tamtej pory w zasadzie, co rok pojawia się w jakiejś produkcji. Oczywiście zdarzały się miesiące zawodowej posuchy, jak obecna.

Po raz ostatni aktorka pojawiła się na planie filmowym w 2017 roku w serialu "Blondynka", jako inspektor komendy powiatowej. Gwiazda nie króluje w mediach, jednak zdarzają się wzmianki o jej codzienności. Jedna z nich, niestety bardzo nieprzyjemna pojawiła się w magazynie "Rewia".

Tygodnik podaje, że artystka została bardzo dotkliwie pobita, a przy tym okradziona. W wyniku pobicia w kilku miejscach ma połamany kręgosłup, złamaną rękę, a także liczne krwiaki i siniaki. Bandyci ukradli aktorce dokumenty, portfel oraz telefon.

- Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele - pisze magazyn "Rewia".

Co więcej, sama Sylwia Wysocka udzieliła tygodnikowi wywiadu, w którym potwierdziła doniesienia, oraz poinformowała, że sprawa trafiła na policję, która toczy śledztwo w celu ustalenia napastników. Mimo tego, że nie chciała zdradzać szczegółów, to zapewniła, że nie ma zamiaru pozostawić tego bez sprawiedliwości.

- Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas - mówiła Sylwia Wysocka magazynowi "Rewia".

Kariera Sylwii Wysockiej

Aktorka ma za sobą naprawdę bogatą karierę, która miała zaledwie kilka przerw. Poza wymienionymi wyżej produkcjami fani polskiej kinematografii mogą kojarzyć ją z seriali: "Plebania", "Klan", "Ojciec Mateusz", "Samo życie", czy "Graczykowie".

Ponadto występowała również w takich produkcjach jak: "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia", "Przyjaciółki", oraz "Na wspólnej". Mamy nadzieję, że Sylwia Wysocka jak najszybciej wróci do pełni sprawności i dojdzie sprawiedliwości!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >
krzysztof krawczyk junior

Życie gwiazd

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

Czytaj więcej >