Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Dagmary Kaźmierskiej wspomina czas, gdy była w więzieniu
Karol Osiński
Karol Osiński 16.11.2021 01:00

Syn Dagmary Kaźmierskiej wspomina czas, gdy była w więzieniu

Dagmara Kaźmierska z synem
fot. instagram.com/queen_of_life_77

W najnowszej biografii Dagmary Kaźmierskiej pt. "Prawdziwa historia Królowej Życia" jej syn Conan wspomniał czasy, w których jego mama została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności. Jak twierdzi, nie ma jej niczego za złe, gdyż był przekonany, że "siedzi za niewinność".

Conan to jedyny syn Dagmary Kaźmierskiej. Chłopak jest oczkiem w głowie swojej mamy, co od zawsze podkreślała. Dzięki jej biografii wyszły na jaw nowe fakty z jej życia, także te, w których bohaterem jest młody Kaźmierski.

Dagmara Kaźmierska o zachowaniu Conana podczas swojego pobytu w więzieniu

Wczoraj, tj. 15 listopada miała miejsce premiera omawianej książki i niemal od razu całe życie Królowej Życia rozwiało się po internecie. Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że gwiazda programu TTV ma za sobą szemraną i kryminalną przeszłość, jednak nie wszyscy są zdania, że poszła do więzienia za swoje występki.

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska została skazana m.in. za sutenerstwo czy zmuszanie kobiet do prostytucji. Niejednokrotnie zarzucano producentom TTV, że promują osobę, która ma na pieńku z prawem, jednak dziś 46-latka ma tak ogromny rozgłos, że znaczna większość jej fanów ją wprost uwielbia.

A wracając do omawianej książki, w której Kaźmierska wspomniała kilka słów na temat swojego pobytu w więzieniu, warto wziąć pod lupę fakt, co wówczas działo się z jej synem. Gwiazda napisała, że chłopak miał wówczas bardzo duże problemy z rówieśnikami w szkole, na których się wyżywał, a Ci nie pozostali wobec niego obojętni.

- Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. [...] Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko - czytamy w biografii Kaźmierskiej.

Dodała również, że nie było dnia, w którym nie napisałaby do swojego syna pocztówki, zapewniając w nich, że jest cały czas blisko niego, a on nosił je przy sobie starannie zapakowane.

Syn Dagmary Kaźmierskiej przekonany, że jego mama została skazana za niewinność

W książce można przeczytać także wypowiedź samego Conana. Chłopak przyznał, że nie ma swojej mamie niczego za złe oraz był przekonany, że została skazana za niewinność.

- Tak naprawdę to moja mama zawsze twierdziła, że mam do niej żal. A ja nigdy go nie miałem i nigdy nie miałem jej tego za złe, ponieważ byłem pewien i wiedziałem, że siedzi za niewinność. I tyle. Co innego mam powiedzieć? Jestem pewien, że to wszystko robiła po to, żeby mi zapewnić dobrą przyszłość, więc o co mam mieć do niej pretensje? O to, że dla mnie pracowała? - wyraził swoją opinię Conan Kaźmierski.

Na ten moment jego przyszłość wydaje się bardzo optymistyczna, gdyż studiuje medycynę i ma sprecyzowane plany zawodowe. Nie ukrywa, że chciałby zostać chirurgiem plastycznym lub psychiatrą.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Pamiętacie babcię Wolańską? Nieliczni znali tragiczną historię życia aktorki 2. Pamiętacie małą Magdę z "Mam Talent"? Niewiarygodne, jak dziś wygląda. Wiemy, co się z nią dzieje 3. Koszmarna wpadka w TVN. Wszystko poszło na żywo, gorszej sytuacji nie mogliśmy się spodziewać?

Źródło: Biografia Dagmary Kaźmierskiej

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].