Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Szok! Caroline Derpienski stawia na naturalność. Tak wygląda bez "tony makijażu, doczepianych rzęs, włosów i paznokci"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.02.2024 09:24

Szok! Caroline Derpienski stawia na naturalność. Tak wygląda bez "tony makijażu, doczepianych rzęs, włosów i paznokci"

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski, fot. KAPiF/Instagram

Caroline Derpienski to postać, która nagle pojawiła się w polskim show-biznesie i zrobiła dużo zamieszania wokół swojej osoby. Od początku pokazywała się w mało naturalnej odsłonie. Teraz zaskoczyła fanów i pokazała się bez sztucznych ozdobników. Oświadczyła, że teraz zamierza stawiać na taki właśnie look. Jest nie do poznania!

Kim jest Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski, a właściwie Karolina Maria Derpieńska, pojawiła się na polskiej scenie show-biznesowej nagle, wzbudzając kontrowersje swoimi skandalicznymi wypowiedziami. Nieustannie utrzymuje się w świecie mediów, uwielbiając pozować na czerwonych dywanach w luksusowych kreacjach i udzielać kontrowersyjnych wywiadów, w których nie stroniła od tematów, takich jak nietypowe operacje plastyczne. 

Określa siebie jako polską modelkę zamieszkującą Stany Zjednoczone, gdzie od osiemnastego roku życia odniosła spektakularny sukces zawodowy. Choć istnieje niewiele dowodów na poparcie tego twierdzenia, media ochrzciły ją "najpopularniejszą Polką w Miami". W rzeczywistości pochodzi z Białegostoku, jej matka jest Polką, a ojciec Amerykaninem.

Caroline lubi obracać się w luksusowych miejscach. Jakiś czas temu pojawiła się w posiadłości Donalda Trumpa.

Caroline Derpienski zmiażdżyła Chodakowską. Teraz pora na jej odpowiedź. Tylko u nas mówi, co myśli o skandalicznych wiadomościach Caroline Derpienski nie ma willi w Miami. Właśnie wydało się, gdzie tak naprawdę mieszka

Derpienski w posiadłości byłego prezydenta USA

Caroline Derpienski publicznie wyznaje swoje poparcie dla Donalda Trumpa. Ostatnio udostępniła zdjęcia z imprezy zorganizowanej w jego posiadłości, Mar-a-Lago, usytuowanej w Palm Beach na Florydzie. Ta historyczna rezydencja należy do byłego prezydenta USA od 1985 roku.  Mar-a-Lago to ekskluzywny klub, gdzie za znaczną opłatą można urządzić różnego rodzaju przyjęcia, takie jak wesela czy inne uroczystości. Istnieje również możliwość zwiedzenia posiadłości po zapłaceniu za wycieczkę. Trudno określić, jaką opcję wybrała Caroline.

Bardzo uwielbiam Trumpa. Za to, że powiedział, że jestem piękna. To było tak, że dostałam od niego zaproszenie do Mar-a-Lago. On gości, których zaprasza, traktuje bardzo dobrze, do każdego podchodzi, każdego pozdrawia. Ja akurat miałam sukienkę z dużym dekoltem i powiedział, że jestem “beautiful” – powiedziała Derpienski “Pudelkowi”. 

Teraz Caroline podjęła radykalną decyzję. Zdecydowała się na całkowitą zmianę swojego wizerunku.

Caroline Derpienski zdecydowała się na naturalność

Caroline Derpienski ostatnio zaskoczyła swoich fanów zaskakującą metamorfozą, wstawiając kilka zdjęć. Powiadomiła, że teraz wkracza w swoją naturalną erę. Wspomniała też o standardach piękna, jakie narzuca nam Instagram i inne media społecznościowe. Podzieliła się też tym jakich ozdobników się pozbyła, a mianowicie: ciężkich rzęs, doczepianych włosów, długich paznokci, makijażu. Podkreśliła też, że zaczęła bardziej dbać o stan swojej skóry oraz dietę.

Welcome in my new era. Natural look. Od dłuższego czasu myślałam nad zmianą, męczył mnie idealny standard piękna określony przez niestety wyjdealizowany social mediowy świat. Większość kobiet w tym ja,sięgała po wszelkie sposoby aby być idealną lalką na instagramie aby poczuć się lepiej i nie odstawać od reszty nie istniejącego plastikowego świata. Tony makijażu, tony doczepianych rzęs włosów paznokci, stawiam na zadbany look jednak natural

- zdjęłam ciężkie rzęsy i postawiłam na delikatny nowy look 

-zdjęłam wszystkie doczepiane włosy 

-postawiłam na krótkie paznokcie  

- brak makijażu albo delikatny świetlisty 

 -zaczęłam skupiać się razem ze specjalistami na kondycji mojej skóry 

-piję dużo świeżych soków, jem dużo ryb  

 Jak się czuję? Rewelacyjnie – napisała Caroline. 

Fani celebrytki są zachwyceni tą metamorfozą. Praktycznie wszystkie wpisy są pozytywne i podkreślają, że w tym wydaniu Derpienski wygląda o niebo lepiej niż wcześniej.

  • I dobrze ze w końcu ktoś to pokazuje, brawo 
  • Wyglądasz jeszcze lepiej bez tego całego plastiku!
  • No i pięknie. Jesteś ładna więc te wszystkie tony czegoś na tą urodę to była zbrodnia – pisali internauci.

A wam, jak podoba się Caroline w naturalnej odsłonie?

426131361_370423995746300_4708822035771337252_n.jpg
Caroline Derpienski w naturalnej odsłonie, fot. instagram.com/carolinederpienski
427506263_1700713620336859_2125644812330124819_n.jpg
Caroline Derpienski w naturalnej odsłonie, fot. instagram.com/carolinederpienski
427979530_327191416395895_4226222053698833123_n.jpg
Caroline Derpienski w naturalnej odsłonie, fot. instagram.com/carolinederpienski
Caroline Derpienski, fot.KAPiF
Caroline Derpienski, fot.KAPiF
Caroline Derpienski, fot.KAPiF
Caroline Derpienski, fot.KAPiF
Caroline Derpienski, fot.KAPiF
Caroline Derpienski, fot.KAPiF