Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tabloid napisał o rozstaniu Marcina Hakiela z partnerką. A wydawało się, że są dla siebie stworzeni
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.12.2023 15:22

Tabloid napisał o rozstaniu Marcina Hakiela z partnerką. A wydawało się, że są dla siebie stworzeni

Tabloid napisał o rozstaniu Marcina Hakiela z partnerką, fot. KAPiF
Tabloid napisał o rozstaniu Marcina Hakiela z partnerką, fot. KAPiF

Marcin Hakiel już prawie dwa miesiące jest w oficjalnym związku z nową partnerką Dominiką. Do tej pory wszystko wskazywało na to, że para odnalazła wspólne szczęście. Tymczasem w jednym z tabloidów pojawiły się zaskakujące informacje.

Marcin Hakiel ma nową partnerkę

Marcin Hakiel ciężko zniósł rozstanie z Katarzyną Cichopek. Tancerz po dziś dzień czuje wyraźny żal do swojej byłej żony, o czym nie waha się opowiadać w wywiadach. Postanowił jednak rozpocząć nową drogę w swoim życiu.

Po zakończeniu relacji z aktorką poznał tajemniczą Dominikę z Krotoszyna. Gwiazdor strzegł jej prywatności i nawet publikując wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, nie ujawniał jej twarzy. Związek nie przetrwał próby czasu, ale sam tancerz nie rozpaczał po niej zbyt długo. Wkrótce zaczął spotykać się z nową partnerką, na dodatek o tym samym imieniu.

Ukochana Marcina Hakiela zaskoczyła fanów. Wrzuciła zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuch Marcin Hakiel chce napisać książkę o Kasi Cichopek? Dostał propozycję i podjął decyzję

Czarne chmury nad związkiem Marcina Hakiela?

Pani Dominika w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nie boi się błysku fleszy. Chętnie uczestniczy w eventach u boku Marcina Hakiela i wspiera swego ukochanego na każdym kroku.

Co więcej, mimo krótkiego stażu związku, para zdecydowała się nawet na wspólne tatuaże. Dłoń tancerza zdobi pierwsza litera imienia wybranki, a kobieta odwdzięczyła się gwiazdorowi tym samym.

Nieoczekiwanie na łamach “Twojego Imperium” opublikowano jednak niepokojące informacje na temat przyszłości relacji. Wielbiciele Marcina Hakiela, mający nadzieję na to, że mężczyzna odnalazł już miłość życia, mogą być zawiedzeni.

Co dalej ze związkiem Marcina Hakiela?

Redakcja magazynu zapytała niejaką wróżkę Annę Kempisty o przyszłość Marcina Hakiela i jego partnerki. Po ustawieniu tarota profetka nie miała optymistycznych wieści dla tancerza, a przede wszystkim dla jego partnerki.

Nie mam zbyt dobrych wiadomości dla pana Marcina, gwiazdy układają się po swojemu… Pojawi się jeszcze ktoś inny, kto wypełni przestrzeń u jego boku. Ale jest też duża szansa na kolejne dziecko i, widać wyraźnie, że on stanie jeszcze kiedyś na ślubnym kobiercu - przepowiedziała rozmówczyni “Twojego Imperium”.

Marcin Hakiel z partnerką Dominiką
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF

Źródło: “Twoje Imperium”