Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak mieszka Karolina Szostak. Bardzo skromnie jak na gwiazdę telewizji!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.03.2024 21:21

Tak mieszka Karolina Szostak. Bardzo skromnie jak na gwiazdę telewizji!

Karolina Szostak
Jak mieszka Karolina Szostak?, fot. KAPiF/Instagram

Karolina Szostak już od wielu lat jest doskonale znana widzom Polsatu. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje obserwatorom przygotowania do wejść na żywo, a także ujawnia nieco prywatności. Mieszkanie dziennikarki zaskakuje. Wiele gwiazd nie dałoby rady żyć w takich warunkach!

Karolina Szostak od lat zachwyca w Polsacie

Dziennikarka swoją przygodę z mediami rozpoczęła w 1997 roku, kiedy trafiła do redakcji sportowej Polsatu. Jako jedna z pierwszych kobiet w tej sekcji przedstawiała widzom najważniejsza osiągnięcia polskich sportowców. Obecnie możemy zobaczyć ją na antenie Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

W 2014 roku widzowie Polsatu mogli zobaczyć jej nieco inną stronę na tanecznym parkiecie. Karolina Szostak zajęła 9. miejsce podczas jesiennej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Po Kryształową Kulę w tej edycji sięgnęła gwiazda serialu "Pierwsza miłość", Aneta Zając.

O prywatności prezenterka chętnie opowiada w mediach społecznościowych. Z obserwatorami dzieli się zdjęciami ze sportowcami, a także zakulisowymi przygotowaniami. Od czasu do czasu zaprasza ich także do własnego mieszkania, które zaskakuje. Takich standardów nie często spodziewamy się po gwiazdach.

Gwiazdy Polsatu wzięły ślub, a potem świętowały… w McDonald's. Przy okazji wydał się ślubny sekret Koterskiego i Leszczak Ale sceny! Dagmara w popłochu uciekała przed Pavlović po „TzG”. Co najmniej, jakby zobaczyła ducha

Karolina Szostak zrezygnowała z luksusów. Jej mieszkanie zaskakuje

W przypadku znanych gwiazd przyzwyczajeni raczej jesteśmy do ogromnych willi z luksusowymi wnętrzami i ekscentrycznymi dekoracjami. W przypadku Karoliny Szostak nie ma jednak mowy o pławieniu się w bogactwie.

W programie Omeny Mensah "Domy gwiazd" zdradziła, że jej zakątek ma około 40 metrów kwadratowych, co może szokować niektórych celebrytów. Dziennikarka stawia jednak na praktyczność i przytulne wnętrza.

Bardzo dobrze się w nim czuję, a to jest najważniejsze. Nieduże, ale wszystko w nim jest: kuchnia, łazienka, nawet garderoba - tłumaczyła.

Jak zatem wygląda mieszkanie Karoliny Szostak? Gwiazda Polsatu może pochwalić się sporym wykorzystaniem niewielkiej przestrzeni. Wnętrza kuszą domową atmosferą.

Jak mieszka Karolina Szostak? Komfort połączony z użytecznością

Na pierwszy rzut oka widać, że dziennikarka nie jest fanką przepychu czy niepotrzebnych dekoracji. W jej mieszkaniu przeważa nowoczesność i komfort. Jednym z charakterystycznych elementów jest ogromna kanapa, która znajduje się w salonie. Karolina Szostak może na niej wypocząć przed telewizorem.

W cieplejsze dni do jej dyspozycji jest niewielki balkon. Wystarczyło kilka mebli ogrodowych, odpowiednie oświetlenie i namiastka natury w postaci roślin, by stworzyć przestrzeń pełną relaksu.

We wnętrzach nie brak także ciekawych dekoracji, które od razu przykuwają wzrok. Internauci z pewnością nie raz widzieli zdjęcie Karoliny Szostak z windy prowadzącej do jej mieszkania. Gdy wiele gwiazd stawia na pokazanie swojego dobytku, dziennikarka Polsatu woli postawić na wygodę i mieszkanie z prawdziwego zdarzenia. Zobaczcie sami!

Karolina Szostak
Karolina Szostak wykorzystała przestrzeń mieszkania do cna, fot. Instagram
Karolina Szostak
Ogromna kanapa w mieszkaniu Karoliny Szostak robi wrażenie, fot. Instagram
Karolina Szostak
Niewielki balkon w mieszkaniu Karoliny Szostak, fot. Instagram
Karolina Szostak
Karolina Szostak stawia na zielone dodatki, fot. Instagram
Karolina Szostak
Balkon Karoliny Szostak w nocnej aurze, fot. Instagram
Karolina Szostak
Karolina Szostak zaskakuje ciekawymi dekoracjami, fot. Instagram
Karolina Szostak
Jak mieszka Karolina Szostak?, fot. Instagram
Karolina Szostak
Jak mieszka Karolina Szostak?, fot. KAPiF
Karolina Szostak
Jak mieszka Karolina Szostak?, fot. KAPiF
Karolina Szostak
Jak mieszka Karolina Szostak?, fot. KAPiF