Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wyglądają dziś dzieci Barbary Sienkiewicz. Ania i Piotruś już są gwiazdami
Anna Lipska
Anna Lipska 07.06.2024 16:00

Tak wyglądają dziś dzieci Barbary Sienkiewicz. Ania i Piotruś już są gwiazdami

Barbara Sienkiewicz
fot. East News/TVN

Barbara Sienkiewicz była polską aktorką, której jednak większą popularność przyniosło miano “najstarszej matki w Polsce”. Dzisiaj bliźnięta, które urodziła w wieku 60 lat, są zdrowe i szczęśliwe. Okazuje się, że matka szykowała dla nich miejsce w show-biznesie. 

Barbara Sienkiewicz "najstarszą matką w Polsce"

Barbara Sienkiewicz od lat występuje w rolach telewizyjnych i teatralnych. Widzowie mogą pamiętać ją z epizodycznych występów w takich produkcjach jak: "Klan", "M jak miłość" czy "Na Wspólnej". Jej rozpoznawalność znacząco wzrosła w 2015 roku, kiedy została nazwana "najstarszą polską mamą". Miała wówczas 60 lat, gdy na świat przyszły jej bliźnięta: Ania i Piotrek.

Jeżeli jest ciąża, to trzeba zadać sobie pytanie - czy chcę? Ja na to pytanie odpowiedziałam: tak - tłumaczyła w wywiadzie udzielonym dla “Dzień dobry TVN” Barbara Sienkiewicz.

Jakiś czas temu przerwała milczenie dotyczące ojca swoich dzieci. Wyjawiła, co jej dzieci wiedzą o tym członku rodziny.

Pogrzeb Janusza Rewińskiego. Żegnały go tylko dwie gwiazdy. Przykry widok podczas uroczystości Przykre wieści o ojcu dziecka Zawadzkiej. A dopiero ogłosili ciążę

Dzieci Barbary Sienkiewicz już wkroczyły do show-biznesu?

Pociechy Barbary Sienkiewicz mają teraz po dziewięć lat. Ich 68-letnia matka, Barbara Sienkiewicz, zaplanowała dla nich karierę artystyczną. Zarejestrowała dzieci w agencji aktorskiej Skene, gdzie również sama miała profil. Dzięki jej staraniom cała Polska ma okazję zobaczyć słynne bliźniaki, o których głośno było prawie dziesięć lat temu.

Barbara Sienkiewicz cieszyła się, że jej dzieci angażują się w różnorodne zajęcia. Profil agencji ujawnia, że Piotr Sienkiewicz występował już w "Madame Butterfly" w Teatrze Wielkim, a także jeździ konno, na nartach, łyżwach, snowboardzie, uprawia akrobatykę i pływanie. Jego siostra, Anna Sienkiewicz, jest kształcona w śpiewie, grze na pianinie i fortepianie, oraz akrobatyce. Podobnie jak brat, jeździ na łyżwach, nartach, i deskorolce. Na razie nie wiadomo, czy Anna gdziekolwiek wystąpiła.

fot. screen skene.pl
fot. screen skene.pl

 

Barbara Sienkiewicz nie żyje

Niestety w piątek 7 czerwca media obiegły smutne wieści. Barbara Sienkiewicz nie żyje. Miała 69 lat, odeszła 7 czerwca, a o jej śmierci jako pierwszy poinformował "Super Express". Dziennik przekazał mediom, że pod mieszkaniem aktorki jeszcze w nocy z 6 na 7 czerwca stała policja i karetka pogotowia. Wszystko wskazuje więc na to, że Barbara Sienkiewicz zmarła w domu. 

EN_01188086_0017.jpg
Barbara Sienkiewicz z dziećmi, fot. East News