Swiatgwiazd.pl
fot. Świat Gwiazd

Świat Gwiazd

"Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska zdenerwowana przez Roberta

18 Października 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

"Taniec z Gwiazdami" wchodzi w decydującą fazę, a tymczasem Iwona Krawczyńska podczas wywiadu nagle wypaliła o jej relacji z Robertem Rowińskim. Rzucając z oczu iskry i ledwo hamując emocje, przyznała, że tancerz niesamowicie ją denerwuje. Mocne napięcie pomiędzy nimi przyniosło nieoczekiwany efekt.

Ilona Krawczyńska z teamu "Siostry ADiHD" burza przeszła przez 8 odcinków i dzięki wyraźnej sympatii, jaką zapałali do niej widzowie, wraz ze swoim trenerem, Robertem Rowińskim dotarła do półfinału. Do tej pory nikt jednak nie znał prawdy o ich specyficznej relacji. Teraz influencerka ujawniła wszystko.

"Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska nagle wypaliła do kamery: "Denerwuje mnie niesamowicie"

W 8. odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" atmosfera wyraźnie się zagęściła. Na parkiecie pary popisywały się już nie jednym, a dwoma przygotowanymi układami, a na treningach odwiedzili ich sami jurorzy. Ilonę Krawczyńską i Roberta Rowińskiego odwiedziła Iwona Pavlović. Trzeba przyznać, że modelka nie mogła trafić lepiej.

Para numer 1 zaprezentowała dwa zupełnie odmienne tańce i pokazała dwie różne twarze "siostry ADiHD". W rozmowie z reporterką "Świata Gwiazd" uczestniczka nie ukrywała, że w Fokstrocie musiała odrzucić część własnej charyzmy i dynamiki na rzecz delikatności, jednak w ognistym Pasodoble po prostu wyraziła siebie. I do dosłownie!

W rozmowie Ilona podkreśliła, jak wspaniałym nauczycielem jest jej partner, jednak nie mogła powstrzymać się od całkowitej szczerości na jego temat. Aż podniosła głos, kiedy bez namysłu rzuciła prosto w kamerę:

– Denerwuje mnie niesamowicie! To trzeba zaznaczyć.

Rowiński aż wybuchł śmiechem. Tymczasem okazuje się, że napięcie pomiędzy tancerzami przyniosło nieoczywiste skutki na parkiecie. Krawczyńska stwierdziła, że wściekłość motywuje ją do nauki, a w płomiennym Pasodoble przerodziła się wręcz w rodzaj "tajemniczego składnika", który sprawił, że drugi taniec był... wyśmienity!

Rozemocjonowany Robert przeżywał to, jak bardzo zirytował partnerkę przed ostatnim występem, a ona na samo wspomnienie otworzyła szeroko oczy i wydała zduszone "Ale jak!".

– No z taką złością zatańczyłam, że aż to Pasodoble lepiej nam zagrało! – przyznała.

Agata Rubik EA

Agata Rubik zabrała córkę i wyjechała z Polski. Internauci nie dowierzają, wyglądają jak bliźniaczki. "Siostry?"

CZYTAJ DALEJ

Pavlović była zachwycona. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w półfinale "Tańca z Gwiazdami"

Tego samego zdania byli jurorzy "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović, która towarzyszyła parze na treningach, nie kryła dumy i zadowolenia z postępów uczestniczki. Zresztą Ilona Krawczyńska także mocno wzięła sobie jej uwagi do serca.

– Pani Iwona, generalnie za*ebista kobitka – podsumowała modelka – [...] Tańcząc tego fokstrota, będę miała ją z tyłu głowy. Będę tańczyć z Robertem, ale i trochę z Iwoną.

– Uważam, że bardzo dobrze pokazałaś to, co robiłyśmy. [...] Tak pięknie poprawiłaś stopy! [...] Ja jestem bardzo z ciebie zadowolona i dumna – oceniła pierwszy taniec Czarna Mamba.

Fokstrotowi zabrakło zaledwie jednego punktu do pełnej puli, jednak Pasodoble, w które tancerze władowali tak wiele emocji i iskier, zgarnęło pełny komplet dziesiątek. Andrzej Grabowski wpadł w zachwyt, a Pavlović oświadczyła z niedowierzaniem:

– Rozmawiałyśmy na treningu o tym "czymś" i nie wiedziałaś, co to jest, to właśnie to jest to, co pokazałaś teraz!

Nie była to pierwsza "dyszka" od najsurowszej jurorki ani pierwsza "czterdziestka", jednak para przyjęła tę przychylność z wielkimi emocjami, a Ilona stwierdziła nawet, że dziś nie będzie mogła zasnąć. Biorąc pod uwagę tak fantastyczne wyniki, można śmiało stwierdzić, że konkurencja w następnym odcinku będzie naprawdę zacięta.

Taniec z gwiazdami (66)

fot. Świat Gwiazd

Taniec z gwiazdami (67)

fot. Świat Gwiazd

Taniec z gwiazdami (64)

fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński

Taniec z gwiazdami (65)

fot. kadr z programu "Taniec z Gwiazdami", Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński

Zobacz całą rozmowę:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?

  2. Czy neo-angin działa antyseptycznie i łagodzi ból gardła? - Reklama

3. Ania Lewandowska pokazała się bez grama makijażu. Zaniemówiliśmy, jedna rzecz od razu rzuca się w oczy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Katarzyna Żak, Pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler, fot. TRICOLORS/East News, Dorota Wellman, Dzień prasowy Dzień Dobry TVN, fot. TRICOLORS/East News, Małgorzata Rozenek-Majdan przed studiem DDTVN, fot. TRICOLORS/East News

Te gwiazdy przed ślubem nazywały się zupełnie inaczej. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o numerze 8

Wiele znanych polskich gwiazd zdecydowało się na przyjęcie nazwiska męża po formalizacji związku. Niektóre z nich niegdyś posługiwały się swoim panieńskim nazwiskiem, a jeszcze inne postanowiły pozostać przy swoim, które na przestrzeni lat zostało wypromowane. Oto gwiazdy, które przed ślubem nazywały się zupełnie inaczej.

Zobacz galerię >
Marek Barbasiewicz, Dama Kameliowa - premiera, fot. TRICOLORS/East News, Marcjanna Lelek, nagrania programu "Jaka to melodia?", fot. TRICOLORS/East News, Andrzej Piaseczny, uroczysta premiera filmu Ania, fot. TRICOLORS/East News

Międzynarodowy Dzień Coming Outu. Oto 10 polskich gwiazd, które ujawniły swoją orientację

11 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Coming Outu. Tego dnia mają miejsce liczne wydarzenia, skupiające się na szerzeniu świadomości związanej ze społeczeństwem LGBT+, a także poruszaniu problemów ich dotykających. Warto zauważyć, że liczne grono gwiazd z polskiego świata show-biznesu ma już za sobą coming out. Oto lista gwiazd, które publicznie opowiedziały o swojej orientacji.

Zobacz galerię >

Tagi:

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Mandaryna

Wywiady

Mandaryna o życiu z cukrzycą. "Proponowali mi zmianę zawodu"

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek-Majdan

Wywiady

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w "DDTVN". "Chce się uwiarygodnić"

Czytaj więcej >
Agnieszka Woźniak-Starak

Wywiady

Agnieszka Woźniak-Starak zaręczona? "Mało ludzi wie, jaka jest prawda"

Czytaj więcej >
Agnieszka Woźniak-Starak

Wywiady

Agnieszka Woźniak-Starak o pracy Małgorzaty Rozenek. "Nie komentuję wszystkiego"

Czytaj więcej >
Zwycięzca "Hell's Kitchen" Jarek "Jajo" Gruda, fot. Świat Gwiazd

Wywiady

Zwycięzca "Hell's Kitchen" zdradził nam, na co wyda wygraną. 100 tysięcy wystarczy?

Czytaj więcej >
Krzysztof Ibisz, fot. Świat Gwiazd

Wywiady

Krzysztof Ibisz wspomina swoje pierwsze prace: "Robiłem sałatki i czyściłem toalety"

Czytaj więcej >