Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > "Taniec z gwiazdami" musiała wygrać Ilona Krawczyńska? Rutkowski: "Stacja miałaby problem"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.11.2022 17:12

"Taniec z gwiazdami" musiała wygrać Ilona Krawczyńska? Rutkowski: "Stacja miałaby problem"

Taniec z gwiazdami
Fot. Świat Gwiazd; kadr z: "Taniec z gwiazdami", Polsat (2022)

Wczorajszy finał programu "Taniec z gwiazdami" wywołał wiele emocji. Zmierzyła się w nim dwójka faworytów. Zarówno Ilona Krawczyńska, jak i Jacek Jelonek mieli ogromne grono zwolenników. W rozmowie z nami Krzysztof Rutkowski podzielił się zadziwiającą teorią. Stacja miałaby problem, gdyby zwyciężyła męsko-męska para?

Z detektywem, który także uczestniczył w tegorocznej edycji, rozmawialiśmy tuż po ogłoszeniu wyników. Rutkowski wyznał, że jego zdaniem Ilona Krawczyńska musiała wygrać. Powód, jaki podał, jest naprawdę niezwykły.

"Taniec z gwiazdami" musiała wygrać Ilona? Krzysztof Rutkowski komentuje

Dziennikarka Świata Gwiazd zapytała Rutkowskiego, co sądzi o zwycięstwie Ilony Krawczyńskiej. Jego odpowiedź jest bardzo znacząca, choć nie padają żadne nazwiska. A komu kibicował sam detektyw?

Ja trzymałem kciuki za w zasadzie lepszą parę. Aczkolwiek również wytypowałem, kto wygrał – mówi nam Krzysztof z figlarnym uśmiechem.

Okazuje się, że wcześniej, w dniu finału, na kilka godzin przed programem, Rutkowski ogłosił w mediach, że wygra Ilona Krawczyńska. Skąd takie, a nie inne założenie uczestnika programu? Twierdzi on, że gdyby stało się inaczej, stacja Polsat miałaby problem. Opisał też kulisy swojego odejścia z "TzG".

Krzysztof Rutkowski o finale "Tańca z gwiazdami"

Jest wiele aspektów, dlaczego Ilona wygrała. Oczywiście nie ujmuję profesjonalizmu, ale to by się bardzo pokłóciło z polityką stacji, gdyby wygrali chłopaki. Nie poszłoby to w kierunku, w którym powinno pójść – mówi Rutkowski.

Detektyw dodaje, że "sama stacja również miałaby swój problem w tym, gdyby wypromowała parę jednopłciową, ponieważ mogłoby to zostać odebrane tak trochę niepolitycznie". Zdecydowanie unika jednak nazwanie tej sytuacji "ustawką".

Sam wiedziałem, że odpadam w drugim odcinku ze względu na to, że zarząd był bardzo mocno zaniepokojony sytuacją, która powstała między mną a Iwoną [Pavlović – przyp. red.] – mówi Krzysztof, dodając jednocześnie, że udało mu się wyjaśnić wiele kwestii z jurorką.

A co wy sądzicie o tej sytuacji?

Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

Fot. Świat Gwiazd
Taniec z gwiazdami
Fot. Świat Gwiazd
Taniec z gwiazdami
Fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. "Z jednej strony ulga". Jacek Jelonek chwilę po ostatnim odcinku "TzG" zabrał głos, wyznał, co go spotkało

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].