Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tego nikt się nie spodziewał! Sąd umorzył sprawę przeciwko Królikowskiemu. Joanna Opozda grzmi w sieci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.09.2023 09:44

Tego nikt się nie spodziewał! Sąd umorzył sprawę przeciwko Królikowskiemu. Joanna Opozda grzmi w sieci

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Joanna Opozda grzmi w sprawie alimentów, fot. KAPiF

Awantura pomiędzy Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim wydaje się nie mieć końca. Niedawno oboje zaczęli obrzucać się oskarżeniami w mediach społecznościowych, a teraz dochodzi kwestia umorzenia sprawy sądowej. Aktorka nie pozostawi takie finału bez komentarza.

Joanna Opozda walczy o alimenty od Antka Królikowskiego

Sprawa małżonków każdego dnia potrafi zaskoczyć internautów. Ostatnio aktorka bardzo szczegółowo wypowiedziała się na temat niepłacenia alimentów przez byłego partnera. Joanna Opozda zarzekała się nawet, że Antek Królikowski "okrada" syna z należnych mu pieniędzy.

Joanna Opozda (42).jpg
Joanna Opozda grzmi w sprawie alimentów, fot. KAPiF
Joanna Opozda (43).jpg
Joanna Opozda grzmi w sprawie alimentów, fot. KAPiF

Na kontrę aktora nie trzeba było długo czekać. Ten zaznaczał, że walczy o zmniejszenie wysokości alimentów ze względu na przekazywanie większości kwoty byłej partnerce i jej matce, a nie Vincentowi. Sprawa od miesięcy toczy się w sądzie.

Jedyne, z czym się nie zgadzam, to z płaceniem na żonę, która przecież pracuje i żyje obecnie na znacznie wyższym poziomie niż ja, mając dwa razy wyższe dochody, oraz z płaceniem aż 4 tys. zł babci za opiekę nad Vinim. Chętnie sam przejąłbym na siebie choć część starań osobistych i opiekował synem - podkreślał.

Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Sprawa Antka Królikowskiego umorzona przez sąd

Pojawienie się nowych szczegółów w sprawie sądowej aktor rzuca światło w kwestii jego konfliktu z byłą partnerką. Okazuje się, że kwestia zaległości alimentów została umorzona przez sąd.

Swoim niezadowoleniem podzieliła się Joanna Opozda w mediach społecznościowych. Aktorka nie zamierza się poddać, mimo stresu związanego z dalszą walką.

Antek za jakiś okres trzech miesięcy zapłacił 10 procent i śledztwo zostało umorzone. Dlatego wiem, o czym mówię. I to jest ogromna bolączka, bo trzeba znowu złożyć zażalenie, chodzić po tych komisariatach, chodzić po sądach, płacić za adwokatów.

Joanna Opozda grzmi po decyzji sądu

Aktorka mocno zaangażowała się w sprawę polskich alimenciarzy. Wie, że z podobnymi problemami mierzy się wiele samotnych matek w naszym kraju. Sama nie zamierza pozwolić na pomówienia w kwestii swojej sytuacji.

W mediach społecznościowych ponownie zwróciła się do internautów. Wygląda na to, że jeszcze długo będziemy świadkami konfliktu pomiędzy byłymi partnerami.

Problem polega na tym, że Antoni nie płaci zasądzonych alimentów. Ma komornika, któremu czasami uda się coś ściągnąć i wtedy jakieś pieniądze trafiają na moje konto. […] Zaznaczam, że nigdy nie dostałam zasądzonych alimentów od Antka dobrowolnie.

Joanna Opozda3.PNG
Joanna Opozda grzmi w sprawie alimentów, fot. instagram.com/asiaopozda/
Joanna Opozda4.PNG
Joanna Opozda grzmi w sprawie alimentów, fot. instagram.com/asiaopozda/

Źródło: SE