Swiatgwiazd.pl > Ewa Minge

Ewa Minge

__Ewa Minge__ jest polską projektantką mody oraz osobowością medialną. Od 1996 roku regularnie pokazuje swoje projekty na pokazach mody nie tylko w Polsce, ale również za granicą m.in.: w Berlinie, Mediolanie, Barcelonie, Madrycie, Rzymie, Paryżu czy Nowym Jorku. Była odpowiedzialna za wizerunek wielu gwiazd telewizji, a znani celebryci pokazywali się w jej kreacjach m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Cheryl Cole, Paris Hilton czy Ivana Trump. Projektantka studiowała kulturoznawstwo i historię sztuki. Pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, jednak para powitała na świecie dwójkę synów: Oskara oraz Gaspara. W 2017 roku wyszła za mąż za właściciela spółki MGK Fashion, Jerzego Woźniaka. Urodziła się 23 maja 1967 roku w Szczecinku. Cierpi na wrodzony niedorozwój wątroby oraz przewlekłą białaczkę limfocytową. Wzrost: 168 centymetrów. Kolor włosów: rudy.

Ewa Minge już tak nie wygląda
11.09.2023 16:14 Ewa Minge przeszła GIGANTYCZNĄ metamorfozę! Jednym ruchem odmłodziła się o wiele lat. Powrót do korzeni?

Ewa Minge jest jedną z najbardziej charakterystycznych i wyrazistych postaci polskiego show-biznesu. Projektantka właśnie pokazała się w nowym, zaskakującym wydaniu, a przy okazji odjęła sobie lat. Fani nie przeszli obojętnie obok tej metamorfozy. Jak wygląda gwiazda i co piszą internauci?

Ewa Minge
12.08.2023 16:16 Ewa Minge żegna ukochanego towarzysza życia. "Nic już nie będzie takie samo"

Ewa Minge zazwyczaj w mediach społecznościowych komentuje bieżące wydarzenia. Tym razem podzieliła się bardzo smutną, osobistą stratą. Projektantka mody w łamiących serce słowach pożegnała bliskiego towarzysza, członka jej rodziny. Inne gwiazdy rzuciły się do kondolencji.

Ewa Minge
29.07.2023 20:18 Ewa Minge grzmi w sprawie Natalii Janoszek. Dramatyczny apel: "Ta dziewczyna może nie przeżyć"

O kilkugodzinnym reportażu Krzysztofa Stanowskiego, w którym ten przedstawia swoje argumenty za zafałszowaniem kariery Natalii Janoszek, mówią już dziś wszyscy. Materiał doczekał się już prawie 1,5 miliona wyświetleń. Tymczasem Ewa Minge ostrzega przed najgorszymi możliwymi konsekwencjami afery. Drży o życie celebrytki.

Sylwia Peretti na pogrzebie syna, fot. Świat gwiazd Exclusive
26.07.2023 12:00 Zdewastowano nie tylko grób, ale i serce Sylwii Peretti. "Kochała czasem zbyt mocno i ślepo"

Śmierć syna Sylwii Peretti wciąż budzi sporo emocji w mediach. Najnowszy komentarz, jaki pojawił się w sprawie, nie uciszy krytyków, chociaż jest mocnym apelem skierowanym właśnie do nich.

Ewa Minge, Joanna Opozda, Antek Królikowski
24.07.2023 14:00 Ewa Minge przyjaźni się z Joanną Opozdą. Wyjawiła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami jej domu: "Znam prawdę"

Ewa Minge mimo wakacyjnego wypoczynku zabrała głos w sprawie nadal świeżej afery pomiędzy Antkiem Królikowskim a Joanną Opozdą. Projektantka przyjaźni się z aktorką i wie, jak prywatnie radzi sobie była gwiazda “Pierwszej miłości”.

Ewa Minge, Antoni Królikowski, Joanna Opozda
30.03.2023 17:11 Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"

Ewa Minge w ostrych słowach skomentowała nocną aferę dotyczącą zamieszczenia na koncie Antoniego Królikowskiego nagrań zrozpaczonej Joanny Opozdy z czasów ciąży. Zdaniem słynnej projektantki, sprawa nadaje się do prokuratury. Gwiazda nie szczędziła krytycznych słów pod adresem popularnego aktora i otwarcie orzekła, że nie wierzy w jego tłumaczenia o bezprawnym włamaniu na jego Instagrama. Wypowiedź celebrytki daje do myślenia. 

Ewa Minge EA
19.09.2022 08:10 Ewa Minge oburzona zachowaniem prawnika na wizji "Sprawy dla reportera"

Program "Sprawa dla reportera" wielokrotnie budził kontrowersje. Tym razem doszło jednak do sporu między dwójką zaproszonych gości. Ewa Minge była zbulwersowana zachowaniem prawnika, jaki pojawił się jako ekspert. Odcinek poświęcony był trudnemu zagadnieniu, jakim jest przemoc domowa.Mecenas Piotr Kaszewiak został zaproszony do programu Elżbiety Jaworowicz, by wypowiedzieć się jako ekspert. Sposób, w jaki przemawiał do bohaterki odcinka, która doznała przemocy, wyjątkowo oburzył projektantkę, która także była gościnią tego odcinka.

Ewa Minge, Ivana Trump (EA)
15.07.2022 17:26 Ewa Minge wspomina Ivanę Trump. "Zawsze była sobą"

Ewa Minge pożegnała pierwszą żonę byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ivanę Trump, wpisem w mediach społecznościowych. Projektantka zdradziła, że bizneswoman bardzo ją wspierała. Na jaw wyszło jeszcze kilka szczegółów na jej temat.W dniu wczorajszym amerykańskie media wstrzymały oddech, gdy do internetu trafiła informacja o śmierci pierwszej żony byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ivana Trump została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu na Manhattanie. Policja rozpoczęła śledztwo, które ma potwierdzić jedną z hipotetycznych przyczyn zgonu.Nagła śmierć modelki czeskiego pochodzenia wywołała ogromne poruszenie wśród gwiazd show-biznesu. Pożegnalny wpis opublikowała polska projektantka, Ewa Minge. Panie miały okazję się spotkać podczas paryskiego pokazu mody.

Ewa Minge
24.03.2022 10:01 Ewa Minge straciła ukochaną kotkę. "Miłość od pierwszego przytulenia"

Ewa Minge to słynna projektantka mody i celebrytka. W jej stroje ubierają się największe polskie gwiazdy, a kolejne lata przynoszą jej coraz więcej nagród i wyróżnień. Tym razem spotkało ją jednak coś bardzo smutnego. Straciła bardzo ważną dla siebie osobę, a żałobę opisała na mediach społecznościowych.Ewa Minge jeszcze niedawno dzieliła się z wielbicielami beztroskimi zdjęciami z wypadów za granicę i w polskie góry. Tym razem spotkało ją coś bardzo przykrego: straciła kogoś, kto był w jej życiu od bardzo dawna.

Eva Minge EA
24.03.2022 09:55 Ewa Minge opowiedziała historię Ukrainki uciekającej przed wojną. "Chciano zabrać jej dziecko"

Wojna w Ukrainie trwa już trzeci tydzień. Z zaatakowanego przez Rosję kraju uciekło do Polski już 1,7 miliona ukraińskich uchodźców. Wielu Polaków łączy się w niesieniu pomocy - niestety, są i tacy, którzy próbują żerować na nieszczęściu. O tych drugich wypowiedziała się ostro projektantka Ewa Minge.Minge jest projektantką światowej sławy - może pochwalić się pokazami mody w Berlinie, Mediolanie, Rzymie, Paryżu czy Nowym Jorku. Z jej rad dotyczących wizerunku korzystała Jolanta Kwaśniewska, a jej stroje nosiły między innymi Kelly Rowland, Cheryl Cole i Paris Hilton.