Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To Kaźmierska chciała zrobić z dzieckiem pracownicy. Okrutne
Karolina Kurek
Karolina Kurek 26.04.2024 14:19

To Kaźmierska chciała zrobić z dzieckiem pracownicy. Okrutne

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

W mediach pojawiły się kolejne szczegóły na temat tego jak Dagmara Kaźmierska karała swoje pracownice. Szczegóły są przerażające.

Ujawniono przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska od kilku lat jest częścią polskiego show-biznesu. Zasłynęła w mediach dzięki programowi „Królowe życia” jako osoba z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Opinia publiczna i telewidzowie byli świadomi, że kilka lat temu odbywała ona wyrok w więzieniu m.in. za sutenerstwo oraz stręczycielstwo. Jednak do tej pory nie były znane szczegóły jej przeszłości.

Redakcja Goniec.pl przeprowadziła dziennikarskie śledztwo w tej sprawie i niedawno ujawniła efekty. Dziennikarze dotarli do informacji, iż Kaźmierska m.in. zleciła pobicie i gwa*t na 24-letniej wówczas Marii K. Kobieta była jedną z pracownic agencji towarzyskiej „Heidi”, prowadzonej przez Dagmarę. W aktach sprawy znalazły się szczegóły okropnych wydarzeń, których doświadczyła przez „Królową życia“. 

Kaźmierska w finale "TzG"? Hakiel odcina się od Dagmary Dagmara publikuje w social mediach. Takie zdjęcie po medialnej aferze

Polsat odcina się od Kaźmierskiej

Kaźmierska w zeszłym roku dostała własny program w stacji telewizyjnej Polsat „Dagmara szuka męża”, w którym wraz z synem i przyjacielem szukała odpowiedniego dla siebie partnera. Po ujawnieniu szczegółów śledztwa redakcji Goniec.pl w sieci wybuchła burza. Zapowiedziano również kolejne materiały.

Stacja Polsat podjęła kroki w tym temacie. W telewizji nie zobaczymy już powtórek show „Dagmara szuka męża”. Jednak problematyczną kwestią jest „Taniec z gwiazdami”. Tej wiosny Kaźmierska była jedną z najpopularniejszych uczestniczek formatu. W zeszłym tygodniu przekazała, że rezygnuje z udziału w programie z powodu dolegliwości zdrowotnych. 

Wielki finał programu zostanie wyemitowany 5 maja, a mają w nim wystąpić wszystkie gwiazdy tej edycji. Polsat nie przekazał jeszcze oficjalnej informacji, jednak pojawiają się przesłanki, że w ostatnim odcinku nie zobaczymy „Królowej życia”.

Oficjalny komunikat ws. występu Dagmary w "Tańcu z Gwiazdami" nie został ogłoszony, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie zobaczymy jej na parkiecie 5 maja - przekazał informator serwisu „Pudelek”.

Dagmara Kaźmierska chciała porwać dziecko pracownicy

Na jaw wychodzą kolejne szczegóły na temat przestępczej działalności Kaźmierskiej. Okazuje się, że jedna z jej pracownic została dotkliwie pobita przez „Królową życia”. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie skłamała lekarzom, iż jej obrażenia są wynikiem nieszczęśliwego upadku. 

Potem uciekła z placówki medycznej. Dagmara Kaźmierska groziła pracownicy, że ogoli jej głowę na łyso, a nawet odbierze jej dziecko. Kobieta była przerażona, obawiała się najgorszego i ktoś zabierze jej pociechę. Z zeznań osób, które pracowały w „Heidi” wynika, że to nie była jedyna taka sytuacja:

Nakładała kary finansowe za złą obsługę, biła i kopała dziewczyny, krzyczała, groziła, że zabije.

 Sąd uznał zeznania za kobiet za wiarygodne. Co o tym myślicie?

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF