Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To z nim przyłapali Julię Wieniawę. Nikodema Rozbickiego wymieniła na inną gwiazdę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.07.2024 15:45

To z nim przyłapali Julię Wieniawę. Nikodema Rozbickiego wymieniła na inną gwiazdę

Nowy partner Wieniawy?
fot. KAPiF/Instagram

Ostatnio media huczały o rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Teraz gwiazdę przyłapano z innym mężczyzną. To również gwiazda.

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa ma za sobą kilka medialnych związków. Jej pierwszym znanym partnerem był Antek Królikowski, a po nim Baron. Ta relacja również nie trwała długo. Następnie jej serce zdobył Nikodem Rozbicki.  

Plotki o związku Julii i Nikodema zaczęły krążyć w 2020 roku, kiedy Wieniawa brała udział w "Tańcu z gwiazdami". Para oficjalnie potwierdziła swój związek kilka miesięcy później na Instagramie, publikując romantyczne zdjęcie z wakacji na Zanzibarze w Tanzanii.

Jak się okazało ich szczęście nie trwało długo. 

Tylko u nas. Wieniawa długo nie rozpaczała po Rozbickim Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się

Już od dłuższego czasu media spekulują na temat relacji Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Podczas gdy ona rozwijała swoją karierę w Polsce, stając się nową jurorką programu "Mam Talent!" w TVN, on zdecydował się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, by tam doskonalić swoje aktorskie umiejętności. Ta nagła rozłąka, jak donoszą media, miała negatywny wpływ na ich związek.

Odległość nie sprzyja zacieśnianiu więzi, o czym oboje doskonale wiedzą. Po rozstaniu pozostali w dobrych relacjach. Nikodem życzy Julce wszystkiego dobrego i trzyma kciuki za jej życie, nie tylko to zawodowe – mówiła Światu Gwiazd osoba z otoczenia aktora.

Żadna ze stron przez długi czas nie komentowała plotek o ich rozstaniu. Jednak ostatnio Julia Wieniawa została zmuszona do zabrania głosu. W końcu potwierdziła, że jej związek z Nikodemem Rozbickim to już przeszłość.

Wieniawa na randce z popularną gwiazdą?

Oprócz gry aktorskiej i roli jurorki w programie "Mam Talent!", Julia Wieniawa kontynuuje swoją karierę muzyczną, wydając nowy singiel zatytułowany "Sobą tak".  W wolnym czasie od pracy gwiazda wybrała się na spotkanie z przyjaciółmi. Świat Gwiazd jako pierwszy informował o tym zdarzeniu.

Widać, że się świetnie bawili w swoim towarzystwie, a Julia nie wyglądała na osobę załamana rozstaniem. Mężczyzna pozwalał sobie na dosyć czułe gesty. Flirtowali ze sobą – mówił nasz informator.

Paparazzi przyłapali Julię Wieniawę na randce z tajemniczym brunetem, a teraz udało się ustalić jego tożsamość! Okazuje się, że aktorka spotykała się ze znanym raperem Skipem, tworzącym duet Miętha z producentem Awgsem.  

Zdjęcia z randki pary obiegły internet, a na jednym z nich widać czuły gest Skipa – kładzie dłoń na plecach aktorki. 

Wieniawa i Skip mają wiele wspólnego. Oboje poruszają się w branży muzycznej i z pewnością nie brakuje im tematów do rozmów. Być może wymieniają się doświadczeniami lub planują wspólną piosenkę. Choć żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie romansu, to obserwują się na Instagramie, a Skip na swoim InstaStories pochwalił się najnowszym utworem Wieniawy, dodając do niego słowa "dajesz mała".  

Czy to początek nowego gorącego uczucia w polskim show-biznesie? Czas pokaże!

Poniżej nowa piosenka Wieniawy. 

A tutaj możecie posłuchać jednego z utworów Skipa. 

Nowy partner Wieniawy?, fot. Instagram
Nowy partner Wieniawy?, fot. Instagram

Nowy partner Wieniawy?, fot. Instagram

Nowy partner Wieniawy?, fot. Instagram
Nowy partner Wieniawy?, fot. Instagram
Nowy partner Wieniawy?, fot. Instagram
Nowy partner Wieniawy?, fot. Instagram