Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wieniawa ledwo rozstała się z Rozbickim, a tu takie radosne nowiny. Fani ruszyli z gratulacjami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.07.2024 11:29

Wieniawa ledwo rozstała się z Rozbickim, a tu takie radosne nowiny. Fani ruszyli z gratulacjami

Julia Wieniawa
fot. KAPiF

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. Krótko po niezwykle trudnych chwilach aktorka przekazała fantastyczną informację. Wielu jej fanów na to czekało od dawna.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Od kilku lat pozostawała ona w związku z aktorem, Nikodem Rozbickim. Ostatnie miesiące spędzili jednak osobno ze względu na studia Rozbickiego. Aktor kształci się w Los Angeles. Ostatecznie para, ku rozczarowaniu fanów rozstała się. 

Odległość nie sprzyja zacieśnianiu więzi, o czym oboje doskonale wiedzą. Po rozstaniu pozostali w dobrych relacjach. Nikodem życzy Julce wszystkiego dobrego i trzyma kciuki za jej życie, nie tylko to zawodowe - mówiła osoba z otoczenia pary. 

Aktorka w jednym z wywiadów została zapytana o relację z Nikodemem i dość wymijająco potwierdziła koniec związku. 

Tylko u nas: Wieniawa i Rozbicki nie mogli być dłużej razem. Dlaczego? Julia Wieniawa nie wytrzymała. Publicznie skrytykowała organizatorów Open'era

Julia Wieniawa wydała nowy singiel

Ostatni czas z pewnością nie był łatwy dla aktorki. Julia Wieniawa stara się jednak korzystać z życia. Niedawno pochwaliła się swoim fanom, że jest na Open'erze pierwszy raz od kilku lat. Jurorka “Mam talent” dodawała wiele relacji, gdzie można było zobaczyć, że świetnie się bawi w towarzystwie przyjaciół. 

Teraz Wieniawa przekazała kolejne dobre wieści. Do tej pory poświęcała więcej uwagi projektom związanym z aktorstwem i telewizją, teraz jednak wraca do śpiewania!

„SOBĄ TAK” JUŻ DZIŚ o 00:00 NA WSZYSTKICH PLATFORMACH STREAMINGOWYCH! Aaaa! Kto czeka? A jutro… klip! - napisała w mediach społecznościowych. 

Julia Wieniawa nie ukrywa, że “Sobą tak” ma dla niej ogromne znaczenie. Tak mówiła o utworze z jednym z wywiadów:

To piosenka, która jest dla mnie jak pierwszy głęboki oddech po wielu zmianach, które nastąpiły w moim życiu.

Reakcje fanów mówią same za siebie. Zdaniem słuchaczy Julki, gwiazda nagrała kawałek, które może śmiało pretendować do miana hitu tegorocznych wakacji.

  • Julia Wieniawa właśnie wypuściła hicior tego lata. U mnie od rana w zapętleniu
  • To jest tak dobre, że znam już cały tekst na pamięć
  • Sztos! Wszystko jest w niej tak idealne. Czuję, że pozostanie na lata. Dzięki Julia
  • Wspaniały powrót - czytamy w komentarzach i wiadomościach udostępnionych przez artystkę.

Sama Wieniawa nie kryje swojej wielkiej radości z powodu tak pozytywnych opinii fanów na temat jej nowej piosenki.

Oszaleję zaraz! - napisała, udostępniając jedną z miłych wiadomości.

Historia związku Wieniawy i Rozbickiego

Julia Wieniawa ma na koncie kilka medialnych związków. Parę lat temu jednym z głośniejszych tematów w mediach był jej związek z Antkiem Królikowskim. Później związała się na krótko z Aleksandrem Baronem. Jakiś czas później aktorka związała się z Nikodem Rozbickim. Spekulacje na temat ich związku pojawiły się jeszcze w 2020 roku, a główni zainteresowani potwierdzili to kilka miesięcy później. 

Para w którymś momencie podjęła decyzję o rozstaniu, jednak postanowili dać sobie drugą szansę. Fani mają nadzieję, że tym razem również się tak stanie. 

Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa, fot. KAPiF