Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Wieniawa i Rozbicki nie mogli być dłużej razem. Dlaczego?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 05.07.2024 16:09

Tylko u nas: Wieniawa i Rozbicki nie mogli być dłużej razem. Dlaczego?

Dlaczego Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali?
fot. KAPIF

Dlaczego Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali? Jak dziś wygląda ich relacja? Czy aktor na dobre wyemigrował do USA? Mamy komentarz menadżerki.

Historia związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa ma za sobą kilka głośnych związków. Jej pierwszym znanym partnerem był Antek Królikowski, którego miejsce zajął Baron. Relacja pary nie trwała długo. Po muzyki serce aktorki skradł Nikodem Rozbicki.

Plotki o tym, że między Julią a Nikodemem iskrzy, pojawiły się w 2020 roku, gdy Wieniawa występowała w “Tańcu z gwiazdami”. Para oficjalnie poinformowała o swojej relacji kilka miesięcy później za pośrednictwem Instagrama, na którym pojawiło się ich wspólne, romantyczne zdjęcie z wakacji na Zanzibarze w Tanzanii.

Po 1,5 roku media zaczęły donosić o kryzysie i rozstaniu gwiazd. Ostatecznie Wieniawa i Rozbicki dali sobie drugą szansę, ale czas zweryfikował siłę ich uczucia. Wypaliło się ono na początku 2024 roku, co Julia oficjalnie potwierdziła na imprezie Plejady.

Tylko u nas: Kasia Kowalska okradziona we własnym domu Tylko u nas. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" zaręczona

Co Nikodem Rozbicki robi w USA?

Nikodem wiosną podjął decyzję o wyjeździe do Los Angeles, by szlifować tam swój artystyczny warsztat. Rzucił się w wir nauki i pracy. Rozbicki po rozstaniu z Wieniawą zaczął układać swoje życie na nowo – tym razem w Stanach Zjednoczonych.

Nikodem jest tam już od dawna. W Los Angeles studiuje aktorstwo. Zależy mu na rozwoju i nauce nowych umiejętności zawodowych – zdradza w rozmowie ze Światem Gwiazd Adriana Bialik, agentka Nikodema Rozbickiego.

Czy to znaczy, że aktor nie rezygnuje z pracy w Polsce? 

Absolutnie nie. Nie wyjechał na stałe. Zależy mu na pracy w kraju. Teraz skończył się rok akademicki, zaczęły się wakacje, Nikodem więc niedługo przyjedzie do pracy w Polsce, a potem znowu wróci na studia – tłumaczy nam menadżerka aktora.

Relacja Nikodema Rozbickiego i Julii Wieniawy po rozstaniu

Przy tak napiętych grafikach i życiu na dwóch różnych kontynentach, gdzie są różne strefy czasowe, a loty trwają po kilkanaście godzin, ciężko byłoby pozostać Julii i Nikodemowi w związku. 

Odległość nie sprzyja zacieśnianiu więzi, o czym oboje doskonale wiedzą. Po rozstaniu pozostali w dobrych relacjach. Nikodem życzy Julce wszystkiego dobrego i trzyma kciuki za jej życie, nie tylko to zawodowe – mówi Światu Gwiazd osoba z otoczenia aktora.

Wygląda na to, że decyzja Wieniawy i Rozbickiego o rozstaniu była w pełni przemyślana, a oboje wykazali się ogromną dojrzałością emocjonalną. Kto wie, może jeszcze kiedyś znów będą razem? W końcu show-biznes zna wiele przypadków powrotów gwiazd po latach rozłąki – np. za granicą są to Jennifer Lopez i Ben Affleck, a w Polsce Michał Koterski i Marcela Leszczak.

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. KAPiF
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, fot. KAPIF
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, fot. KAPiF
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, fot. KAPIF