Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS. Anna Kalczyńska wspomina wywiad z Dodą: "Napięcie i stres". Aż tak trudno się z nią rozmawia?
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.01.2024 23:10

TYLKO U NAS. Anna Kalczyńska wspomina wywiad z Dodą: "Napięcie i stres". Aż tak trudno się z nią rozmawia?

Anna Kalczyńska o Dodzie
Anna Kalczyńska o Dodzie, fot. Świat Gwiazd

Anna Kalczyńska sympatię widzów zaskarbiła już jako prowadząca “Dzień Dobry TVN”. Jej partnerem telewizyjnym był Andrzej Sołtysik. Teraz to on przeprowadził z nią wywiad dla Świata Gwiazd. Kalczyńska wypowiedziała się w dosadnych słowach o Dodzie.

Anna Kalczyńska została zwolniona z "DDTVN"

Anna Kalczyńska została zwolniona z “Dzień Dobry TVN” w tym samym czasie co Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Ohme. Program przeszedł ogromną, rewolucje i zostały w nim tylko trzy pary prowadzących. 

Anna Kalczyńska była bardzo zaskoczona decyzją stacji i publicznie oświadczyła, że ma żal o to, jak została potraktowana. Na Instagramie podzieliła się z fanami swoimi odczuciami, co do decyzji władz. Podkreśliła, że nie przedstawiono jej żadnej  propozycji w zamian. 

Małgosia Rozenek gdzieś krąży i się pojawia, Agnieszka Woźniak-Starak także. Nie pojawiła się żadna propozycja dla mnie i szczerze mówiąc, to chyba zabolało mnie najbardziej. Rozumiem, że można mieć inny pomysł na program, ale jednak z moimi zdolnościami, doświadczeniem, znajomością języków, wydawać by się mogło, że jakieś miejsce dla mnie mogłoby się znaleźć - powiedziała była gospodyni “Dzień dobry TVN”.

Opowiedziała fanom o dniu, kiedy została zwolniona. Nie podano jej żadnych konkretnych powodów, dlaczego zapadła taka, a nie inna decyzja. 

Moja rozmowa z kierownictwem “Dzień dobry TVN” była bardzo krótka. Kiedy dowiedziałam się, że mają taki plan wobec mnie, to po prostu podziękowałam i wyszłam. Po co tutaj przedłużać. Dlaczego dopytywać o powody, które widocznie są, a których ja nie akceptuję, bo czułam się przecież nierozłącznym elementem tego programu, współtwórczynią, więc o co tu pytać - mówiła dziennikarka.

Nowe prowadzące w "DDTVN". Ocena Anny Kalczyńskiej? Oj, powiało chłodem Anna Kalczyńska z mężem pokazali pocięte dłonie. To spotkało ich na urlopie w Afryce

Anna Kalczyńska oceniła nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN"

W grudniu pojawiły sie nowe prowadzące “Dzień Dobry TVN”. Produkcja zdecydowała się zatrudnić Sandrę Hajduk i Anne Senkarę. Filip Chajzer w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim wypowiedział się, co myśli na temat nowych angaży w stacji. 

Każdym sukcesem czyimś trzeba się cieszyć. Nawet jeśli się z czymś nie zgadzasz, to ktoś się z tego cieszy. A jak ktoś się z tego cieszy, to świat staje się trochę lepszy.

Później postanowiono zapytać, o to samo Annę Kalczyńską, która jak wiadomo, rozeszła się ze stacją w nieprzyjemnych warunkach. Dziennikarka nie była zbyt wylewna w tym temacie i krótko go ucięła. 

Nie będę tego komentować. To nie mój świat już i nie moja bajka – powiedziała “Plotkowi”.

Anna Kalczyńska ostro o Dodzie

Podczas rozmowy Anny Kalczyńskiej z Andrzejem Sołtysikiem dla Świata Gwiazd, nie mogło zabraknąć wspomnień z prowadzenia “Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz zapytał prezenterkę, jak wspomina wizytę Dody w programie. Nadmienił, że w tamtym czasie wokalistka była w konflikcie z redakcją programu “Na językach”, więc w stacji pojawiła się dopiero po zmianie kierownictwa.

No pamiętam taki stres związany z tą wizytą. Pamiętam, że strasznie wszyscy jakoś tak z napięciem, oczekiwali tego pojawienia się Dody u nas, jakby jakaś naprawdę wielkiego formatu gwiazda międzynarodowa właśnie śmiała się pojawić. Nawet myślę, że czasami tym wielkim gwiazdom nie towarzyszy, taka atmosfera, takie napięcie, taka atencja medialna jak w przypadku Dody. No, ale co tu się dziwić, rzeczywiście Doda jest taką personą, która potrafi robić dużo zamieszania wokół siebie i ściąga wokół siebie uwagę reflektorów – mówiła.

Kalczyńska opowiedziała też o tym, że prowadzący nie zostali wybrani do tego zadania przypadkowo. Należało w odpowiedni sposób podejść do wizyty kontrowersyjnej gwiazdy. Zwracali uwagę także, żeby nie poruszać drażliwych tematów.

Zresztą no jej życie jest bogate w różne wydarzenia, emocjonalnie jest osobą, która też wywołuje emocje i jest taką osobą, która też inspiruje, wiec pamiętam, że musieliśmy się do tego poważnie przygotować. Musieliśmy być precyzyjni. Proszono nas, żeby nie wywoływać pewnych trudnych tematów, żeby jakoś nie zaogniać tej atmosfery. Przyszła zestresowana w srebrnym kostiumie – wspomniała Kalczyńska.

Cała rozmowa z Anną Kalczyńską poniżej. Dodajmy, że to pierwszy z serii wywiadów, które poprowadzi Andrzej Sołtysik.

Anna Kalczyńska, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, fot. KAPiF
Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, fot. KAPiF