Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas! Donatan komentuje wręczenie Cleo mieszkania, „To jak dać komuś kwiaty”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.06.2023 20:40

Tylko u nas! Donatan komentuje wręczenie Cleo mieszkania, „To jak dać komuś kwiaty”

Donatan / Cleo
Donatan beztrosko o mieszkaniu dla Cleo, fot. KAPiF

Cleo niedawno świętowała 40. urodziny. Żaden z prezentów nie zaskoczył jej tak jak ten, który dostała od Donatana. Muzyk podarował jej mieszkanie, co wywołało wiele komentarzy. Teraz sam artysta beztrosko i bez pardonu skomentował u nas, czym jest dla niego ten niezwykły podarunek.

 

Tylko u nas: Donatan szczerze o prezencie dla Cleo

Cleo i Donatan współpracują od lat. Wspólne projekty zaprowadziły ich nawet na scenę konkursu Eurowizji w 2014 roku, gdzie zaprezentowali utwór „My, Słowianie”. Już w przeszłości muzyk dawał jej niezwykłe prezenty, jak bus koncertowy i spora działka w Bukownie Tatrzańskiej.

Teraz jednak pobił wszelkie wcześniejsze podarunki: wzruszona i zaskoczona piosenkarka poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że otrzymała mieszkanie. Dodała też zdjęcie z aktem notarialnym. Wywołało to wiele komentarzy, na jakie postanowił zareagować sam darczyńca na profilu Świata Gwiazd.

Łzy w "Pytaniu na śniadanie". Łukasz Nowicki wystąpił po raz ostatni, doszło do nieprawdopodobnych scen

Donatan odpowiedział na artykuł Świata Gwiazd

Don jak zawsze na grubo potrafi dać taki prezent, że nie wiem, co powiedzieć i jak zareagować. Dostałam od niego piękne mieszkanie w jego nowej inwestycji. Donatan dziękuję, bardzo się z tego cieszę i jestem dumna z twoich sukcesów, ale najbardziej cieszy mnie to, że od 10 lat niezmiennie możemy na siebie liczyć – wyznała wokalistka na Facebooku.

O całej sprawie powiadomiliśmy w mediach społecznościowych. Tuż pod artykułem Świata Gwiazd pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych fanów. Niektóre z nich były bardzo uszczypliwe: w końcu wypowiedział się też u nas sam zainteresowany.

Tylko u nas: Donatan o mieszkaniu dla Cleo: „Zwykły miły gest”

Dla mnie dać Cleo mieszkanie, to jak dla Was dać komuś kwiaty, nie robiłbym z tego sensacji, bo nic w tym takiego. Zwykły miły gest dla przyjaciółki – odpisał Donatan w komentarzu pod naszym artykułem.

Muzyk odniósł się też do niektórych wypowiedzi internautów, którzy z dużym cynizmem wypowiadali się ostatnio w tej sprawie w internecie. „Jeśli mogę coś wam poradzić, to miejcie w sobie mniej jadu, ale więcej radości, wtedy będziecie zdrowsi i życie też lepiej się ułoży” napisał na koniec.

Spodziewaliście się takiej reakcji?

Zobacz zdjęcia:

Donatan / Cleo
Donatan i Cleo, fot. KAPiF
Donatan / Cleo
Donatan i Cleo, fot. KAPiF
Donatan / Cleo
Donatan i Cleo, fot. KAPiF