Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Tylko u nas: Sabina Jeszka z "Mam Talent" potwierdziła, że spodziewa się dziecka. "Czuję się świetnie"

1 Lutego 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Finalistka programu "Mam talent" przekazała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Sabina Jeszka zamieściła w sieci rozczulające nagranie, którym zasugerowała, że jest w ciąży. Skontaktowaliśmy się z wokalistką, która wyjawiła nam, jak czuje się w tym wyjątkowym czasie.

Sabina Jeszka opublikowała na swoim Instagramie nagranie, które wzbudziło niemałe emocje. Posypały się gratulacje, życzenia i miłe słowa.

Sabina Jeszka z "Mam talent" spodziewa się drugiego dziecka

W każdej edycji programu "Mam talent" poznajemy wiele ciekawych i utalentowanych osobowości. Spośród nich niewątpliwie możemy wymienić Sabinę Jeszkę, która oczarowała jurorów oraz publiczność swoim niebywałym wokalem.

Nic więc dziwnego, że piosenkarka zabrnęła aż do wielkiego finału. Mimo że nie zwyciężyła formatu, zyskała pokaźne grono fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jej dalszy rozwój kariery. Należy również zauważyć, że artystka spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym.

W 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu z fotografem Karolem, z którym doczekała się córeczki Anastazji. Okazuje się, że dziewczynka już niebawem będzie miała rodzeństwo.

Na Instagramie piosenkarki pojawiło się nagranie, na którym widzimy Anastazję wpatrzoną w monitor komputera. Wyświetla się na nim zapis badania USG, jak się szybko okazało, prezentujący ciążę gwiazdy. Sabina podpisała nagranie krótko, aczkolwiek bardzo wymownie, zamieszczając czerwone serce w opisie.

Jak Sabina Jeszka znosi drugą ciążę?

Postanowiliśmy skontaktować się z uczestniczką "Mam talent", aby zapytać o samopoczucie w trakcie drugiej ciąży.

Czuje się świetnie, chociaż hormony szaleją — wyjawiła nam artystka.

Sabina spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem ze strony swoich fanów. Obserwatorzy piosenkarki wręcz zasypali ją gratulacjami i życzeniami, co zostało docenione przez samą zainteresowaną.

To cudowne mieć tak życzliwe osoby wokół siebie. Chociaż wiadomo, że w social mediach różnie bywa, to spokojnie mogę powiedzieć, że to „moi ludzie” — dodała Sabina w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. "Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Tylko u nas

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Paulina Krupińska o kulisach "Azji Express". Tylko nam opowiedziała, jak "załatwiła" sobie miejsce w programie
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Gdy Antek Królikowski stracił pracę, on zajął jego miejsce. Damian Kret wprost o aferze wokół serialu "Bracia"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Tylko u nas: Tomasz Karolak komentuje sprawę Antka Królikowskiego. "Wiedzieliśmy o chorobie, która go dotknęła"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]