Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tym będzie się zajmować Kaźmierska? Conan już mówi o zapisach. Zmienia branżę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.04.2024 14:19

Tym będzie się zajmować Kaźmierska? Conan już mówi o zapisach. Zmienia branżę

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska jeszcze niedawno królowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", jednak z uwagi na kłopoty zdrowotne zrezygnowała z udziału. Czym zajęła się po opuszczeniu telewizyjnego show? Syn pokazał jej przygotowania do nowego hobby. Już zaczął zapisy. Będzie kolejny biznes?

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami"

Po sześciu odcinkach celebrytka została jedną z najgłośniejszych postaci w historii "Tańca z Gwiazdami". To na jej barkach spoczął niechlubny tytuł najgorzej ocenionego występu. Ostatnią choreografię jurorzy ocenili zaledwie na 7 punktów. Z ich ust padło wiele słów krytyki. Mimo to "królowa życia" wraz z Marcinem Hakielem awansowała do kolejnych etapów za sprawą głosów widzów. 

Niestety na kilka dni przed następnym odcinkiem powiadomiła o rezygnacji. Powodem miały być nasilające się kłopoty zdrowotne Dagmary Kaźmierskiej.

Muszę zrezygnować z programu, z "Tańca z gwiazdami". Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady. […] Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. […] Ja nie mogę oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Przepraszam tych, co zawiodłam - wyznała na nagraniu.

Decyzja poróżniła internautów. Czym zajęła się uczestniczka po zakończonej przygodzie? Syn celebrytki zaskoczył obserwatorów jej kolejnym pomysłem.

Conan doczekał się oficjalnych przeprosin. Po tej osobie by się tego nie spodziewał Dagmara Kaźmierska zniknęła nie tylko z "TzG". Tam też już jej nie zobaczymy. Winne problemy z prawem

Dagmara Kaźmierska znika z telewizji. Czym się zajmie?

Choć zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami", nie daje o sobie zapomnieć. Dagmara Kaźmierska pojawiła się na chwilę w 7. odcinku programu, by powiadomić o swoim samopoczuciu. Z jej zdrowiem nadal nie jest najlepiej, ale stara się zachować dobry humor.

W tym pomaga jej syn Conan, który wiernie trwał przy mamie podczas nagrań, a obecnie spędza z nią każdą wolną chwilę. To on był przy celebrytce, gdy musiała powiadomić fanów o opuszczeniu tanecznego parkietu.

Niestety kochani, nie mogę się na to godzić i już za dużo. I tak się zgodziłem, żeby mama tańczyła i tak eksploatowała te nogi. Do tego jeszcze doszło złamane żebro - mówił w oświadczeniu.

Syn Dagmary Kaźmierskiej zajmuje się nią, by celebrytka mogła wrócić do pełnej sprawności. Jej przypadek nie jest prosty, ale duet stara się we wszystkim zachować humor. Niedawno razem wybrali się na zakupy. Conan był świadkiem nietypowego zainteresowania matki. Szykuje nowy sposób na biznes?

Syn Dagmary Kaźmierskiej wróży jej nowy biznes. Już zaczął zapisy

Dagmara Kaźmierska już nie odwiedza sali treningowej do "Tańca z Gwiazdami", ale nie oznacza to, że nie ma zajęć. Wraz z synem wybrała się niedawno na zakupy, by nabyć niezbędnych przyrządów. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka zainteresowała się teraz wróżeniem z kart.

Conan nagrał ją, jak sięga po literaturę związaną z tarotem, a także buszuje po sklepie z "magicznym" asortymentem. Mimo wszystko okazał jej ogromne wsparcie. Już ruszył z dobrą nowiną do internautów i rozpocząć zapisy. Dagmara Kaźmierska pozna sekrety przyszłości?

W magicznym sklepie jesteśmy, mama już tutaj tarot, książkę bierze jedną, drugą […] Mamo przecież Ty nie masz czasu na tego tarota... patrz tarota mama będzie robić. Już się zgłaszajcie kochani! - relacjonował syn celebrytki.

Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska rusza z nowym biznesem?, fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska rusza z nowym biznesem?, fot. KAPiF