Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Weronika Dadok
Weronika Dadok 13.05.2021 02:00

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą

Milionerzy
Screen z programu Milionerzy/Youtube tvnpl
  • W najnowszym wydaniu "Milionerów" padło pytanie związane z polskim artystą

  • Jedna z uczestniczek nie potrafiła na nie odpowiedzieć

"Milionerzy" to bardzo popularny teleturniej, który jest emitowany od lat przez telewizję TVN. Prowadzącym jest Hubert Urbański, który niekiedy zadane bardzo trudne i podchwytliwe pytania. Swoim osobliwym podejściem potrafi wybić z rytmu nawet najbardziej wyważoną osobę. 

W najnowszej emisji "Milionerów" pojawiło się trudne pytanie dotyczące znanej polskiej osoby

We wczorajszym odcinku jedna z uczestniczek musiała zmierzyć się z pytaniem dotyczącym wiersza Gałczyńskiego. 

Do jej zadań należało dokończenie fragmentu utworu o Inie, która "miała niebieską wstążkę i niebieskiego kota. Kot wąchał kokainę..."

A. i wdrożył w ów nałóg Inę"

B. sprytnie skitraną w słoninę"

C. a Ina wąchała kota"

D. choć z kota był niecnota"

Ten dość kontrowersyjny w swoim wydźwięku utwór sprawił uczestniczce "Milionerów" niemały kłopot. Pytanie warte było 40 tysięcy złotych. 

Uczestniczka wykorzystała swoje koło ratunkowe (telefon do przyjaciela), ponieważ nie znała odpowiedzi. Czas jednak płynie nieubłaganie i dał się we znaki również bohaterce odcinka. Nie zdążyła bowiem uzyskać odpowiedzi. 

Ostatecznie padła decyzja o wycofaniu się z dalszej gry i opuszczeniu studia z 20 tysiącami złotych w garści. Jesteście ciekawi, która odpowiedź była poprawna? 

Okazuje się, że wariant "C" był tym słusznym wyborem. Pochodzi z "Ballady o trąbiącym poecie" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. 

Stres w teleturnieju "Milionerzy"

Choć powyższe pytanie nie wydaje się być zbyt trudnym, stres towarzyszący graniu o tak wysoką sumę pieniędzy może spowodować, że nawet tak łatwe odpowiedzi nie będą nam przychodzić do głowy. 

Nie należy zatem krytykować osób, które sparaliżowane stresem nie są w stanie udzielić odpowiedzi. A czy Wy znaliście odpowiedź nawet bez napięcia na wizji? 

Źródło: Milionerzy

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

undefined

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Milionerzy