Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ukochany Pauliny Smaszcz zginął tragicznie! Właśnie ujawnili, kto naprawdę mógł być jej miłością
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.11.2023 14:24

Ukochany Pauliny Smaszcz zginął tragicznie! Właśnie ujawnili, kto naprawdę mógł być jej miłością

Paulina Smaszcz
Ujawniono, kim był tajemniczy partner Pauliny Smaszcz?, fot. KAPiF

Paulina Smaszcz niedawno opowiedziała internautom o swoich miłościach. Nie było zaskoczenia, że wspomniała o związku z Maciejem Kurzajewskim, ale gwiazda upamiętniła także innego mężczyznę. Ich historia zakończyła się tragicznym wypadkiem. Teraz na jaw wychodzi, kim mógł być partner dziennikarki.

Paulina Smaszcz otworzyła się na temat miłości. Wspomniała o Macieju Kurzajewskim i kimś jeszcze

W mediach społecznościowych nie ukrywa przed obserwatorami niczego. Wielokrotnie wspomniała o prywatnych przejściach, w tym o rozpadzie związku z Maciejem Kurzajewski. W poście opisującym jej największe miłości również wspomniała o obecnym partnerze Katarzyny Cichopek.

Moja pierwsza miłość była wyidealizowana, myślałam, że na zawsze. Mam z niej dzieci, bo dzieci powinny pochodzić z miłości - napisała.

Internautów zainteresowało jednak dalsze wyznanie o drugiej miłości, która pomimo ogromnej siły, zakończyła się nagle. Paulina Smaszcz opowiedziała krótko o śmierci tajemniczego mężczyzny.

Paulina Smaszcz o śmierci partnera. Mężczyzna zmarł w tragicznych okolicznościach Paulina Smaszcz o trzecim dziecku z Maciejem Kurzajewskim. Poruszające słowa: "To ogromna radość"

Paulina Smaszcz przeżyła tragiczną miłość

Partner Pauliny Smaszcz, o którym boleśnie wspominała w poście, pasjonował się lotnictwem i to niestety ono przyniosło mu zgubę. Gwiazda delikatnie nadmieniła o tragicznym wypadku, a także zasugerowała, że jej wybranek nie był Polakiem.

Wciąż myślę, że nagle zadzwoni, jak zawsze pełen uśmiechu, radości życia i pełen pasji jaką było latanie. Po pogrzebie nie skasowałam jego nr telefonu. Nigdy nie skasuję. Kiedy latam, przypominam sobie jego słowa, w jego ojczystym języku “Paulinka, nie martw się, masz taką energię, że niebo uśmiecha się do Ciebie”.

Choć wskazówek było niewiele, media rozpoczęły śledztwo w celu zidentyfikowania tajemniczego partnera gwiazdy. Portal Shownews podzielił się bardzo dokładnymi szczegółami "dochodzenia".

Paulina Smaszcz i Hannes Arch byli parą?

Portal doszedł do wniosków, które na zmarłego partnera Pauliny Smaszcz wskazują Hannesa Archa, pilota oraz lotnika Red Bulla. Austriak odwiedził Polskę dwukrotnie: w 2008 i 2014 roku, kiedy to wygrał jeden z "przystanków" konkursu Red Bull Air Race World Championship organizowanego w Gdyni.

Do jego tragicznego wypadku doszło zaledwie dwa lata później podczas pilotowania śmigłowcem. Pogrzeb był skromną ceremonią dla bliskich, a mężczyznę pochowano niedaleko rodzinnej miejscowości. 

Co więcej, ścieżki Pauliny Smaszcz i Hannesa Archa mogły zetknąć się pomiędzy 2001 a 2002 rokiem. Wtedy to polska gwiazda współpracowała jako kierowniczka działań komunikacyjnych w Red Bullu. Paulina Smaszcz do tej pory nie postanowiła jednak komentować doniesień portalu.

Paulina Smaszcz
Ujawniono, kim był tajemniczy partner Pauliny Smaszcz?, fot. instagram.com/paulina.smaszcz/
Hannes Arch
Ujawniono, kim był tajemniczy partner Pauliny Smaszcz?, fot. Phil Guest, CC BY-SA 2.0, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=116591699
Paulina Smaszcz
Ujawniono, kim był tajemniczy partner Pauliny Smaszcz?, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz
Ujawniono, kim był tajemniczy partner Pauliny Smaszcz?, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl