Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz o trzecim dziecku z Maciejem Kurzajewskim. Poruszające słowa: "To ogromna radość"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.11.2023 13:20

Paulina Smaszcz o trzecim dziecku z Maciejem Kurzajewskim. Poruszające słowa: "To ogromna radość"

Paulina Smaszcz o trzecim dziecku z Maciejem Kurzajewskim, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz o trzecim dziecku z Maciejem Kurzajewskim, fot. KAPiF

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się trzech synów, choć o dzieci starali się jeszcze kilkukrotnie. Po latach była żona dziennikarza wyznała, jak bardzo chciała mieć trzeciego potomka.

Paulina Smaszcz mamą

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata. Przez ten czas doczekali się dwóch synów, którzy dziś są już dorośli: Franciszka i Juliana. Żona prezentera “Pytania na śniadanie” zachodziła w ciążę jeszcze kilkukrotnie, niestety tylko dwa razy zakończyły się one szczęśliwym rozwiązaniem.

Posiadanie większej ilości pociech uniemożliwiały problemy zdrowotne Pauliny Smaszcz. Czy dziś żałuje, że nie jest otoczona gromadką potomków i potomkiń? W rozmowie z “Super Expressem” gwiazda podzieliła się swoją refleksją.

Paulina Smaszcz (1).png
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się dwóch synów (zdjęcie z 2012 r.), fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez... Paulinę Smaszcz? Jednoznaczny komentarz byłej żony Kurzajewskiego Kurzajewski doprowadzony przez Cichopek do ostateczności. Podjął ważną decyzją ws. związku

Paulina Smaszcz babcią

Dziś oprócz roli mamy Paulina Smaszcz pełni również funkcję babci. Jak podkreśla, próbuje poświęcać swojej wnuczce tak wiele czasu, jak to tylko możliwe. W przeszłości marzyła o własnej córeczce.

Staram się być najlepszą babcią na świecie. Mam teraz tyle cierpliwości i nic nie jest w stanie zbić mnie z pantałyku. Już nic nie muszę, więc zasypianie przy niej, w jej zapachu jest chyba najpiękniejszym prezentem w moim życiu - wyznała była żona Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz (2).png
Dziś Paulina Smaszcz jest szczęśliwą babcią, fot. KAPiF

Paulina Smaszcz o chęci posiadania trzeciego dziecka

W rozmowie z “Super Expressem” Paulina Smaszcz wróciła myślami do przeszłości, gdy starała się o kolejne dzieci wraz z Maciejem Kurzajewskim. Dziś patrzy na to z nowej perspektywy.

To ogromna radość. Chciałam mieć jeszcze jedno dziecko, ale z moimi problemami zdrowotnymi byłoby to bardzo trudne. Za to teraz mam okazję być najszczęśliwszą babcią - cieszyła się gwiazda.

Paulina Smaszcz (5).png
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz (4).png
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz (3).png
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF

Źródło: “Super Express”