Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Urodził się martwy, a chwilę później doświadczył prawdziwego cudu. Szczery wywiad z Pawłem Burczykiem
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 01.04.2021 02:00

Urodził się martwy, a chwilę później doświadczył prawdziwego cudu. Szczery wywiad z Pawłem Burczykiem

Szczera rozmowa z Pawłem Burczykiem.
East News/TRICOLORS

Paweł Buryczk to ceniony aktor filmowy i telewizyjny, którego mogliśmy podziwiać w kultowych polskich produkcjach takich, jak: "Sara", "Zróbmy sobie wnuka", czy "Pianista". 

Kim jest Paweł Burczyk?  

Paweł Burczyk urodził się 17 stycznia 1969 roku w Elblągu. W 1992 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, gdzie zdobył solidne wykształcenie. 

Paweł Burczyk już od najmłodszych lat miał do czynienia ze światem filmu i teatru, ponieważ jest synem aktorów. Jego mama Irena Telesz-Burczyk, była aktorką, podobnie jak ojciec - Stefan Burczyk. 

Można by powiedzieć, że talent do grania na scenie miał już we krwi. Aktor występował w wielu legendarnych produkcjach, zarówno na deskach teatralnych, jak i na wielkim ekranie. 

Szczery wywiad z Pawłem Burczykiem 

W wywiadzie z redaktorką Klaudią Bochenek wyznał, że urodził się martwy: 

-Urodziłem się martwy. [...] Moja mama też zmarła, poszła w ten słynny tunel rzeczywiście, ale zawróciła na chwilę, żeby spojrzeć na dziecko - wyznał Paweł Burczyk.

Aktor mówił także o trudnościach w okazywaniu uczuć. Jak sam stwierdził, nie każdemu z łatwością przychodzi powiedzieć słowo "kocham":

-Bardzo dużo ludzi nie jest w stanie powiedzieć sobie "kocham cię", ponieważ mają takie poczucie, że wobec siebie zawinili, czyli wobec siebie wobec swojego sumienia, wobec swojego serca, swojej wiary w coś i nie mogą sobie wybaczyć - mówił podczas wywiadu Paweł Burczyk. 

Poniżej przedstawiamy zapowiedź fantastycznej rozmowy z niezwykle ciekawym człowiekiem i utalentowanym artystą. Jest to tylko namiastka tego, co już jutro o godzinie 19:00 pojawi się w sieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem. 

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Goniec.pl 

undefined