Szczera rozmowa z Pawłem Burczykiem. Żródło: East News/TRICOLORS

Urodził się martwy, a chwilę później doświadczył prawdziwego cudu. Szczery wywiad z Pawłem Burczykiem

1 Kwiecień 2021 Adrianna BoryńAdrianna Boryń

Redaktorka portalu Goniec.pl Klaudia Bochenek miała przyjemność przeprowadzić rozmowę z wybitnym polskim aktorem - Pawłem Burczykiem. Artysta w szczerej rozmowie opowiedział o trudnym początku swojego życia, karierze zawodowej, a także wielu życiowych doświadczeniach.

Paweł Buryczk to ceniony aktor filmowy i telewizyjny, którego mogliśmy podziwiać w kultowych polskich produkcjach takich, jak: "Sara", "Zróbmy sobie wnuka", czy "Pianista".

Kim jest Paweł Burczyk?

Paweł Burczyk urodził się 17 stycznia 1969 roku w Elblągu. W 1992 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, gdzie zdobył solidne wykształcenie.

Paweł Burczyk już od najmłodszych lat miał do czynienia ze światem filmu i teatru, ponieważ jest synem aktorów. Jego mama Irena Telesz-Burczyk, była aktorką, podobnie jak ojciec - Stefan Burczyk.

Można by powiedzieć, że talent do grania na scenie miał już we krwi. Aktor występował w wielu legendarnych produkcjach, zarówno na deskach teatralnych, jak i na wielkim ekranie.

Agata Rubik opublikowała zdjęcie przed i po metamorfozie. „Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarteAgata Rubik opublikowała zdjęcie przed i po metamorfozie. „Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte"Czytaj dalej

Szczery wywiad z Pawłem Burczykiem

W wywiadzie z redaktorką Klaudią Bochenek wyznał, że urodził się martwy:

-Urodziłem się martwy. [...] Moja mama też zmarła, poszła w ten słynny tunel rzeczywiście, ale zawróciła na chwilę, żeby spojrzeć na dziecko - wyznał Paweł Burczyk.

Aktor mówił także o trudnościach w okazywaniu uczuć. Jak sam stwierdził, nie każdemu z łatwością przychodzi powiedzieć słowo "kocham":

-Bardzo dużo ludzi nie jest w stanie powiedzieć sobie "kocham cię", ponieważ mają takie poczucie, że wobec siebie zawinili, czyli wobec siebie wobec swojego sumienia, wobec swojego serca, swojej wiary w coś i nie mogą sobie wybaczyć- mówił podczas wywiadu Paweł Burczyk.

Poniżej przedstawiamy zapowiedź fantastycznej rozmowy z niezwykle ciekawym człowiekiem i utalentowanym artystą. Jest to tylko namiastka tego, co już jutro o godzinie 19:00 pojawi się w sieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Goniec.pl

Następny artykuł